Vyhľadávanie zájazdov
Vila HEMINGWAY, Lignano - Taliansko - Friuli - Venezia Giulia - Lignano

Vila HEMINGWAY, Lignano starstarstar

Vila HEMINGWAY, Lignano
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Bez stravy

Názov zájazdu podľa organizátora: Rezidencia PARCO HEMINGWAY
Poloha
rezidenčný komplex Parco Hemingway sa nachádza v kľudnej, zelenej zóne letoviska Lignano Pineta, cca 800 m od pláže a 300 m od centra mesta.
Vybavenie
v blízkosti reštaurácie, kaviarne, obchody, pizzérie, parkovisko, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - typ 1/4 AP (1/H4 v prízemí, 1/2H4 na prvom poschodí) - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa, typ 1/5H AP - v prízemí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa (v 1/H5 AP po schodoch pod úrovňou terénu), typ 1/I6 AP - na prvom poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa ( jedna po schodoch na poschodí), typ 1/I7 AP - na prvom poschodí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa, 2lôžková spálňa (po schodoch na poschodí). Vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, fén, klimatizácia, Wi-Fi ZADARMO (len pre "zvyčajné" použitie, pre každý apartmán jeden prístupový kód, ďalší za poplatok), balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
piesočnatá, cca 800 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a ležadlá za poplatok.
Šport
vonkajší bazén pre dospelých aj deti (v prevádzke 15.5.-15.9.), zábavný park Parco Hemingway, ďalšie športové vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
Pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň - platí sa na mieste. Záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46 EUR/obyt/AP. s 2 miestnosťami, 48 EUR/pobyt/AP. s 3 miestnosťami. Pri nástupe na pobyt sa skladá vratná kaucia cca 100 EUR/apartmán (pri osobách do 26 rokov - 300 EUR).  
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.

Rezidencia PARCO HEMINGWAY