Vila HEMINGWAY, Lignano, Taliansko, Friuli - Venezia Giulia, Lignano, 12.5.2018, Bez stravy
Vila HEMINGWAY, Lignano
Termín:
12.5.2018 – 19.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:vlastná (-)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:61409830
49 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Rezidencia PARCO HEMINGWAY
Poloha
rezidenčný komplex Parco Hemingway sa nachádza v kľudnej, zelenej zóne letoviska Lignano Pineta, cca 800 m od pláže a centra mesta.
Vybavenie
v blízkosti reštaurácie, kaviarne, obchody, pizzérie, parkovisko, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
typ 1/4 AP (1/H4 v prízemí, 1/2H4 na prvom poschodí) - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa, typ 1/5H AP - v prízemí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa (v 1/H5 AP po schodoch pod úrovňou terénu), typ 1/6 AP - na prvom poschodí, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2lôžková spálňa ( jedna po schodoch na poschodí), typ 1/7 AP - na prvom poschodí - obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 3lôžková spálňa, 2lôžková spálňa (na poschodí). Vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, fén, klimatizácia, Wi-Fi ZADARMO, balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
piesočnatá, cca 800 m, s pozvoľným vstupom do mora. Sprchy a WC na pláži, slnečníky a ležadlá za poplatok.
Šport
vonkajší bazén pre dospelých aj deti (v prevádzke 15.5.-15.9.), zábavný park Parco Hemingway, vyžitie podľa miestnej ponuky.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, posteľnú bielizeň (bez uterákov), zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoba do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoba nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie - klimatizácia 25 EUR/týždeň., cena nezahŕňa pobytovú taxu. Záverečné upratovanie apartmánu (bez kuchyne) - 46 EUR/pobyt. Pri nástupe na pobyt je potrebné zložiť vratnú kauciu 100 EUR/apartmán (u osôb do 26 rokov - 300 EUR).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Vila HEMINGWAY, Lignano