Veronica, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 18.9.2018, Polpenzia
Veronica
FM
Termín:
18.9.2018 – 25.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60523759
531 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Veronica Hotel
Hotel
Hotel Veronica Hotel
Prehľad
Poloha: 

Rodinný hotel v cyperskom štýle je situovaný v pokojnejšej oblasti letoviska Paphos, ktorá je zvaná „malou paphoskou riviérou“. Hotel zasadený do príjemnej záhrady a ovocných sadov je vzdialený cca 480 m od piesočnatej pláže, ktorá je od hotelu oddelená iba pobrežnou komunikáciou. Centrum letoviska je vzdialené asi 10 minút chôdze, rybársky prístav zhruba 25 minút. V okolí hotela sa nachádzajú rôzne obchody so suvenírmi, markety, reštaurácie, bary, lekáreň. Vodný park a minigolf sú vzdialené 10 minút chôdze.
Popis: 

Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, výťah, televízny salónik, kaviareň, internetový kútik (za poplatok), reštaurácia, vnútorný a vonkajší bar, taverna a snack bar. Súčasťou hotelového vybavenia je vonkajší bazén, detský bazén a veľká záhrada.
Ubytovanie: 

Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky alebo rodinné izby pre dvoch dospelých a dve deti sú vybavené kúpeľňou so sprchou a vaňou, WC, klimatizáciou, fénom, telefónom, TV-SAT, trezorom (za poplatok), chladničkou (za poplatok) a balkónom. Hotel neposkytuje adaptéry na elektrické prístroje.Šport: 

Hosťom sú k dispozícii tenisové kurty, za poplatok je možné využiť videohry, billiard. Ponuka vodných športov na pláži sa poskytuje za poplatok.
Stravovanie:
Hotel ponúka polpenziu. Za príplatok je možné dokúpiť Light all inclusive zahŕňajúce raňajky (07:00–09:30) a večere (19:00–21:30) formou bufetu, obedy (12:30–14:30) formou menu s tromi chodmi, neobmedzenou konzumáciou rozlievaných nealkoholických nápojov (voda, sóda, cola, fanta, sprite, filtrovaná káva, čaj) a rozlievaných miestnych alkoholických nápojov (červené a biele víno, točené pivo Keo/Leon, brandy, ouzo a miestna pálenka) od 10:00–24:00 hodín. Medzi nealkoholickými nápojmi nie sú zahrnuté džúsy a zmrzlina (kopčeková) pro deti do 12 rokov od 15:00–17:00. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Veronica