Toliar, Slovensko, Vysoké Tatry, 19.1.2018, Raňajky
Toliar
Termín:
Načítavam ... 19.1.2018 – 21.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58550823
82 € Konečná cena

Úvod

Štrbské Pleso je vyhľadávaným kúpeľným miestom v nadmorskej výške 1 355 m n.m. Možnosti lyžovania 900 m od hotela, lyžiarske zjazdové trate na svahoch Soliska a Interski. Trate sú umelo zasnežované a osvetlené. Udržiavané bežecké trate. Skibus k zjazdovkám zdarma.

Poloha

Hotel Toliar sa nachádza 200 metrov od Štrbského plesa vo Vysokých Tatrách v centre strediska. Oproti je železničná stanica a v blízkosti sa nachádza aj autobusová zastávka. V prízemí hotela sú k dispozícii potraviny. Najbližšie možnosti lyžovania – svahy Solisko a Interski - sú vzdialené 900 metrov. K zjazdovkám premáva od hotela zdarma skibus.

V skratke o hoteli

Hotel Toliar, sa nachádza v najznámejšom turistickom a lyžiarskom stredisku Vysokých Tatier, v Štrbskom Plese. Je vhodný na individuálnu či rodinnú dovolenku, školiace pobyty, firemné stretnutia, wellness a lyžiarske pobyty. Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso sa nachádza vo výške 1400 – 1840 metrov nad morom. Lyžiarom ponúka 1,5 km modrých zjazdoviek a 6 km červených, 3 sedačkové lanovky a 3 vleky. Bežkárom je k dispozícii 14 km bežkárskych tratí.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Toliar môžu hostia parkovať v bezplatnej, poschodovej garáži za hotelom. Wi-Fi pripojenie je zdarma. Pre deti je pripravený detský kútik. 

REŠTAURÁCIE

V slovenskej reštaurácii v hoteli sa pripravujú tradičné slovenské jedlá, ale tiež poľovnícke špeciality a špeciality pripravované na grile. Kaviareň Galérka ponúka široký sortiment teplých, studených, miešaných nápojov, domáce zákusky, zmrzlinové poháre a kvalitné vína.

ŠPORT & ZÁBAVA

V okolí hotela je možné venovať sa lyžovaniu, vysokohorskej turistike, bežkovaniu, skialpinizmu, v blízkosti je lyžiarska škola pre deti. Pod skokanskými mostíkmi na Štrbskom Plese nájdete Fun Park Štrbské Pleso s množstvom aktivít ako snowtubing, snowbags, snowrafting, snowball, disco golf a tatranský karling.

WELLNESS & SPA

Vitálny svet hotela Toliar je komplexom parných a vodných kúpeľov, kde môžete využiť:fínsku saunu do 100°Ckanadskú saunu do 80°Cparnú inhalačnú saunu do 40°C, vlhkosť 40-60%soľný parný kúpeľ do 45°Ctepidárium, infrakabínuvírivú vaňuplavecký bazén so slanou vodou detský bazénikľadopádvodnú cestu
Vybavenie izieb

Izby v hoteli Toliar sú vybavené sprchou, WC, satelitným televízorom. Detská postieľka je zdarma na vyžiadanie. Wi-Fi pripojenie je zdarma.

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelkyRodinné izby tvoria dve prepojené dvojlôžkové izby, ktoré majú vlastné sociálne zariadenia.Štúdiá sú dvojlôžkové s možnosťou dvoch prísteliek alebo štvorlôžkové. Oproti ostatným izbám majú navyše kuchynský kútik, chladničku, elektrický sporák a varnú kanvicu.

Možnosť priviesť psa alebo mačku za poplatok 10 €/noc. Detská postieľka zdarma.

Doprava

Hotel Toliar je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel ponúka raňajky formou bufetových stolov. Obedy sa podávajú ako výber z menu. Večere sa podávajú buď s možnosťou výberu z menu, alebo vo forme bufetových stolov.

Cena zahŕňa

Ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s raňajkami, vstup do vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov má ubytovanie na prístelke pri dvoch dospelých osobách zdarma. Dieťa do 6 rokov má polpenziu zdarma. Deti do troch rokov bez nároku na služby zdarma. Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

Cena nezahŕňa

OSTATNÉ DOPLATKY

V hoteli je možné doobjednať si večeru za doplatok 8 EUR pre dospelú osobu a 4 EUR pre dieťa od 6 - 12 rokov. V hoteli sú povolené domáce zvieratá za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

Cena v rodinnej izbe platí pri ubytovaní 4 osôb.

Ubytovanie

Základný balík - ubytovanie s raňajkami, vstup do Vitálneho sveta, miestny poplatok. Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma pri 2 dospelých osobách. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Toliar