The Library, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 28.6.2018, Raňajky
The Library
Termín:
28.6.2018 – 5.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61538524
603 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: The Library Hotel
Hotel
Hotel The Library Hotel
Prehľad

Poloha:

Hotel sa nachádza vedľa kostola v obci Kalavasos. Neďaleko nájdete krásne malebné uličky s tavernami, mini trhom a požičovňu bicyklov. Malý a priateľský hotel ponúka ideálne základňou pre vyhliadkové / výlety, ako klastor Stavrovouni s fantastickým vyhladom alebo archeologického náleziska Choirokoitia s vykopavkami spred zhruba 9000 rokov.
Popis:

Budova hotela pochádza z 19. storočia, hotel tvorí tradičné nádvorie a ponúka 11 izieb. Ponúka knižnicu, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť, malý bazén a vírivku. Všetky izby sú špeciálne vybavené kúpeľňou, dažďovou sprchou, WC, županmi, klimatizaciou, satelitným TV, minibarom (za poplatok) a francúzskym balkónom. Junior suity sú priestranné a navyše disponujú vírivou vaňou.Stravovanie:

Polpenzia: špeciálne večere.

Raňajky: kontinentálne raňajky, anglické raňajky.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

The Library