St. George, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 14.10.2018, Polpenzia
St. George
FM
Termín:
14.10.2018 – 21.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60505944
790 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: St. George Hotel
Hotel
Hotel St. George Hotel
Prehľad
Poloha:

Tento rozsiahly hotelový komplex sa nachádza priamo v zálive s piesočnatou plážou a je asi 6 km vzdialený od mesta Paphos s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi. Autobusová zastávka je v pešej dostupnosti od hotela.
Popis:

St. George hotel ponúka 255 komfortných izieb, recepciu, nefajčiarsku reštauráciu, à la carte reštauráciu, bar, kaviareň,  kúpeľné a wellness centrum s krytým bazénom. V záhrade sa rozprestiera  bazén a snack bar pri bazéne so samostatným detským bazénom. Ležadlá a slnečníky sú pri bazéne a na pláži zadarmo.
Ubytovanie:

Útulné izby s vaňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, satelitnou TV, trezorom, chladničkou, klimatizáciou, Wi-Fi a balkónom. Možné sú izby s výhľadom na krajinu, s bočným alebo priamym výhľadom na more, k dispozícii je tiež bazén pre rezerváciu. S rovnakým vybavením je k dispozícii obmedzený počet izieb.
Šport:

Tenisové kurty, stolný tenis. Pravidelné denná a večerná zábava, telocvičňa, jacuzzi, parný kúpeľ a sauna. Za poplatok: použitie kúpeľného centra a "Minthis Hills Golf Club". 
Deti:

Mini klub od 4 - 10 rokov, samostatný detský bazén a ihrisko. Stravovanie: 

Polpenzia s raňajkami a večere formou bufetu.

All-inclusive - všetky jedlá formou bufetu a miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podávané od 10:00 – 22:00.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

St. George