Sorea Snp, Slovensko, Nízke Tatry, 21.4.2018, Polpenzia
Sorea Snp
Termín:
Načítavam ... 21.4.2018 – 23.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58551020
90 € Konečná cena
  • WiFi
  • Wellness

Úvod

V Nízkych Tatrách, priamo v Demänovskej doline je situovaný hotel Sorea SNP. V zime je to vyhľadávaná lokalita najmä vďaka lyžiarskemu stredisku Jasná, ponúka tiež výlety do známych jaskýň a vhodný terén na letnú turistiku.

Poloha

Hotel Sorea SNP sa nachádza priamo pri zjazdovke Biela púť, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov a lanoviek.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Sorea SNP môžete využiť parkovanie pred hotelom za poplatok 4 EUR na deň. Wi-Fi je v celom hoteli zdarma. V hoteli je tiež požičovňa a úschovňa športových potrieb a ski servis.

 

REŠTAURÁCIE

Raňajky, obedy a večere sa podávajú v presklenej hotelovej reštaurácií na prízemí hotela. Počas obedov je k dispozícii aj vegetariánske menu. Nápoje ponúka denný bar ako aj priestranná hotelová kaviareň.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia si v hoteli môžu zahrať biliard a stolný tenis. V zimných mesiacoch môžu využiť lyžiarsku školu.

Počas zimy je najlepšou športovou aktivitou lyžovačka v Jasnej. Lyžiarske stredisko ponúka 45 km upravených zjazdoviek rôznych náročností. Sú vhodné pre začiatočníkov, deti aj pokročilých lyžiarov. K dispozícii je 30 lanoviek a vlekov. Len 50 m od hotela je lyžiarska zjazdovka s vlekom.

 

WELLNESS & SPA

Vo wellness je k dispozícii sauna, masáže (klasická celotelová masáž, masáž lávovými kameňmi, medová masáž), rašelinový alebo škoricový zábal.

 

TIPY NA VÝLETY

Počas zimnej dovolenky v Nízkych Tatrách v hoteli Sorea SNP môžete podniknúť niekoľko výletov.

Demänovský kras – známy je najmä vďaka Demänovskej ľadovej jaskyni a Demänovskej jaskyni Slobody.

Termálne kúpaliská – v blízkosti hotela sú dostupné kúpaliská v Liptovskom Jáne, Bešeňovej alebo Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

Nízke Tatry – aj počas zimy sa môžete vydať na jednoduchšiu turistiku.

Vybavenie izieb

Izby v hoteli Sorea SNP majú kúpeľňu, WC, SAT TV, rádio, telefón. Detská postieľka je zdarma.

 

TYPY IZIEB

Dvojlôžkové izby – niektoré majú možnosť prístelkyRodinné izby – tvoria buď dve dvojlôžkové izba alebo jedna dvojlôžková a jedna jednolôžková izba. Izby sú prepojené so samostatným sociálnym zariadením.
Doprava

Hotel Sorea SNP je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel posyktuje hosťom raňajky a večere formou bufetu a obedy ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do bazéna v hoteli Máj v Liptovskom Jáne. Dieťa do 12 rokov má prístelku a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

V hoteli je povolené ubytovanie s domácim zvieraťom za poplatok 12 EUR na noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte na minimálne 2 noci. Počas Vianoc, Veľkej noci a Silvestra je pobyt možný na minimálne 4 noci.

Ubytovanie

Základný pobyt -  ubytovanie s polpenziou, 1-krát za pobyt vstup do bazéna v hoteli Máj v Liptovskom Jáne. Dieťa do 12 rokov má prístelku a polpenziu zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Sorea Snp