Sorea Máj, Slovensko, Severné Slovensko, 7.4.2018, Polpenzia
Sorea Máj
Termín:
Načítavam ... 7.4.2018 – 9.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:58547565
78 € Konečná cena

Poloha

Hotel Sorea Máj sa nachádza v Liptovskom Jáne. Lyžiarske stredisko SKI Opalisko v Závažnej Porube 7 km alebo Jasná 20 km.

V skratke o hoteli

Hotel Sorea Máj je situovaný pri vstupe do Jánskej doliny, ktorá končí na úpätí najvyššieho vrchu Nízkych Tatier - Ďumbiera. Obec Liptovský Ján je známa svojimi liečivými minerálnymi prameňmi. Termálna voda sa využíva na plnenie bazénov termálneho kúpaliska pri hoteli Máj aj krytého hotelového bazéna.

Vybavenie

HOTEL

V hoteli Sorea Máj môžu hostia využívať bezplatné parkovanie na nestráženom parkovisku, požičovňu športových potrieb a Wi-Fi zdarma v celom hoteli.

REŠTAURÁCIE

Hotelová reštaurácia ponúka pestrý výber jedál medzinárodnej a regionálnej kuchyne. V aperitív bare nájdu hostia bohatú ponuku miešaných nápojov. Z letnej terasy je výhľad na Západné Tatry.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia môžu v hoteli využívať fitnes, zahrať si biliard, stolný tenis, šípky, stolný futbal.

Počas zimy je najlepšou športovou aktivitou lyžovačka. Stredisko Jasná so 45 km upravených zjazdoviek rôznych náročností je od hotela vzdialené 23 km. Lyžiarske stredisko Ski Opalisko – závažná Poruba je od hotela vzdialené 8 km. Ponúka päť umelo zasnežovaných zjazdoviek, štyri vleky a sedačku. K dispozícii je detský areál pre najmenších, sánkarská dráha, prírodné klzisko a bežecký areál.

WELLNESS & SPA

V hoteli sú dva vnútorné bazény s termálnou vodou – veľký plavecký bazén (25 x 12,5 m) a malý bazén pre neplavcov (15 m). Termálna voda pochádza z termálneho prameňa Rudolf. Teplota vody je 26 – 29 °C. Voda je mineralizovaná a kyslá, má priaznivé účinky na dýchacie cesty, pohybové ústrojenstvo, kožné problémy. Počas letných mesiacov je otvorené aj vonkajšie termálne kúpalisko Termal Raj. Okrem toho wellness ponúka saunu, vírivú vaňu, relaxačný kúpeľ a masáže.

TIPY NA VÝLETY

Počas zimnej dovolenky v Nízkych Tatrách v hoteli Sorea Máj môžete podniknúť niekoľko výletov.

Demänovský kras – známy je najmä vďaka Demänovskej ľadovej jaskyni a Demänovskej jaskyni Slobody.

Termálne kúpaliská – v blízkosti hotela sú dostupné kúpaliská v Liptovskom Jáne, Bešeňovej alebo Tatralandia v Liptovskom Mikuláši.

Nízke Tatry – aj počas zimy sa môžete vydať na jednoduchšiu turistiku.

Vybavenie izieb

Izby v hoteli Sorea Máj majú kúpeľňu s WC, rádio, SAT TV, telefón, detská postieľka je zdarma. Izby majú balkón. Na prízemí sú izby pre imobilných hostí.

TYPY IZIEB

Jednolôžkové izby s možnosťou prístelky.Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky.Rodinné izby 2+2 prístelky – miestnosť je rozdelená na spálňovú časť a obývaciu časť so sedacou súpravou.Apartmány s chladničkou.
Doprava

Hotel Sorea Máj je dostupný individuálnou dopravou.

Stravovanie

Hotel poskytuje hosťom raňajky a večere formou bufetových stolov a obedy ako výber z menu.

Služby v cene

V cene je ubytovanie s polpenziou, vstup do bazéna. Dieťa do 15 rokov na prístelke zdarma. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Na mieste sa platí miestny poplatok.

OSTATNÉ DOPLATKY

Rodinné izby sú k dispozícii za doplatok. V hoteli je povolené ubytovanie s domácim zvieraťom za poplatok 10 EUR na noc.

Upozornenie

Uvedené ceny platia pri pobyte minimálne na 2 noci. Pobyt počas Vianoc, Veľkej noci a Silvestra je na minimálne 4 noci.

Ubytovanie

Základný pobyt - ubytovanie s polpenziou • vstup do bazéna počas celého pobytu • dieťa do 15 rokov ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Sorea Máj