Vyhľadávanie zájazdov
Sorea Ľubovňa - Slovensko - Spišská Magura

Sorea Ľubovňa starstar

Sorea Ľubovňa
Doprava:
vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia, Plná penzia

Poloha
Hotel Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Región sa preslávil vďaka výskytu množstva minerálnych prameňov a patrí ku klimaticky najčistejším oblastiam strednej Európy.
V zimnej sezóne je lyžiarom k dispozícii 6 lyžiarskych vlekov priamo pri hoteli s celkovou dĺžkou zjazdových tratí 4600 m rôznej náročnosti. Časť svahu je umelo zasnežovaná a osvetlená pre večerné lyžovanie. V stredisku poskytuje služby lyžiarska škola, lyžiarska škôlka, požičovňa športových potrieb, ski servis a škola snowboardingu.
ŽS Stará Ľubovňa 7 km, AZ Novoľubovnianske kúpele 2,5 km.
Vybavenie

Reštaurácie, kaviareň, denný a nočný bar, spoločenské a klubové miestnosti, kongresová sála, biliard, krytý bazén (18 x 8 m), fitnes centrum, masáže, hydromasáž, rašelinové zábaly, sauna, telocvičňa, stolný tenis, ruské kolky, tenisový a volejbalový kurt, požičovňa športovej výstroje, detský kútik, ihrisko s preliezkami, Wi-Fi v spoločenských priestoroch zdarma. Parkovanie pred hotelom na nestráženom parkovisku bez poplatku.

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby economy alebo standard (za doplatok) s možnosťou prístelky, sprcha, WC, rádio, TV. Rodinnú izbu 2/2 tvoria dve prepojené izby, každá s možnosťou prístelky. Apartmány za doplatok tvorí 1/2 spálňa, 2 prístelky v obývacej izbe. Možnosť priviesť zviera za poplatok 7 €/ noc.

Stravovanie
Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu.
Cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou, vianočnú a silvestrovskú večeru, vstup do bazéna, fitnes, stolný tenis, elektronické šípky, bezplatné Wi-Fi pripojenie v spoločenských priestoroch. Dieťa do 12 rokov na prístelke pri 2 dospelých osobách aj s polpenziou zdarma. Dieťa do 3 rokov bez nároku na služby zdarma.

Povinné doplatky

Miestny poplatok (platí sa na mieste). Doplatok za rodinnú izbu.

Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

SOREA ĽUBOVŇA