Somewhere Tecom, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 1.5.2018, Raňajky
Somewhere Tecom
Termín:
1.5.2018 – 6.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:6 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59161620
560,78 € Konečná cena

Poloha
Tento nový hotel se nazývá také Barsha Heights. Nachází se ve skvělé lokalitě ve městě Dubai, pouze 5 minut od obchodního centra Mall of the Emirates a Ski Dubai, velkého krytého lyžařského areálu. 30 km od hotelu je letiště Dubai.
Ubytovanie
Moderně vybavené pokoje jsou rozděleny na Classic, Premium, Club a Suite, podle velikosti, vybavenosti a ceny. V každém pokoji je rychlovarná konvice, TV s plochou obrazovkou a minibar. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. V celém hotelu je Wi-Fi připojení zdarma.
Stravovanie
Snídaně
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA – DUBAJ
Odlet z Prahy do Dubaje. Občerstvení během letu.


2. - 9. den
DUBAJ
Individuální program, volný čas na koupání a opalování. Využívání služeb hotelu. Možnost fakultativních výletů.


10. den
DUBAJ – PRAHA
Odlet do Prahy. Občerstvení během letu. Přílet. Konec programu.

Cena nezahŕňa
cestovní pojištění
pobytovou taxu placenou na místě v hotelu (bližší info v CK)
spropitné
fakultativní výlety
Vybavení a služby
V hotelu můžete využít služby žehlení a praní oděvů, denní pokojové služby, kadeřnictví nebo hlídání dětí. Je zde směnárna, prostor pro kuřáky, půjčovna automobilů a automat s občerstvením. Recepce je otevřená nonstop.
Sport a zábava
Hotel má střesní bazén, otevřený po celý rok. Dále můžete využít fitness centrum, hernu, lázně a wellness nebo sluneční terasu. Ve střešním bazénu se nachází vodní bar, kde si můžete objednat drinky a koktejly a vypít si je přímo ve vodě. V hotelové restauraci se podává jídlo formou bufetu či a la carte. Na požádání můžete dostat snídani do pokoje.
Cena zahŕňa
- zpáteční letenku Praha – Dubaj
- ubytování na 5 noci ve dvoulůžkovém pokoji ve vybraném hotelu s polopenzí
- transfery klimatizovanými autobusy
- letištní taxy ve výši 4.500,-Kč
- asistenci místní partnerské CK

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Somewhere Tecom