Sol Y Mar Naama Bay, Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay, 23.2.2018, All inclusive
Sol Y Mar Naama Bay
LM
Termín:
23.2.2018 – 2.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58799794
535 € Konečná cena
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Hotel
Hotel Sol Y Mar Naama Bay
Prehľad
Sol Y Mar Naama Bay sa nachádza v centre známeho Naama Bay, iba 10 minút jazdy od Sharm. K dispozícii je na vyžiadanie Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok). V hoteli sa nachádza vonkajší bazén a stolný tenis. Medzinárodné letisko Sharm El Sheikh je vzdialený 10 minút jazdy od hotela.
Izby
Všetky izby v hoteli Sol Y Mar Naama Bay majú balkón, TV s plochou obrazovkou a minibarom. V kúpeľni je sprchovací kút alebo vaňa.
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
Hostia si môžu vychutnať celý rad možností stravovania v hlavnej reštaurácii s veľkou terasou a výhľadom na Naama Bay a Červené more. Nápoje sa podávajú v rezorte v dvoch baroch. Ponuku aktivít si môžete vychutnať priamo na mieste: napríklad šnorchlovanie, potápanie a windsurfing.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Sol Y Mar Naama Bay