Vyhľadávanie zájazdov
Side Star Beach - Turecko - Turecká riviéra - Side

Side Star Beach starstarstarstarstar

Side Star Beach
Doprava:
letecky
Letisko:
Viedeň
Odjazd:
-
Strava:
All inclusive
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness


Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Side Star Beach
Prehľad
Poloha:

Nachádza sa priamo na novej plážovej promenáde a na piesočnatej pláži. Historické centrum Side s úzkymi uličkami a mnohými obchodmi a zábavnými podnikmi je vzdialené asi 1 km . Popis:

Tento útulný hotel s 266 izbami má k dispozícii: vstupnú halu s recepciou, internetový kútik, WLAN (zdarma) v hlavnej reštaurácii, a la carte reštaurácie, bary, TV kútik, obchody, kaderníctvo a malé SPA. Vo vyhrievanom krytom bazéne sú k dispozícii lehátka a vankúše zadarmo. Vonkajší areál je k dispozícii v zácislosti od počasia. Dlhodobé pobyty (od 22 dní) dostnú 1 x za týždeň/izba 5 kg zadarmo službu pranie bielizne a pri príchode na izbu víno alebo ovocný kôš, rovnako ako župany a 25% zľavu na kúpeľné procedúry. Ubytovanie:

19 m² veľké dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, kávou/čajom, kúrením/klimatizáciou (individuálne) a balkónom, prípadne s výhľadom na more. Ekonomické izby majú podobné vlastnosti a sú o niečo menšie. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a výhľadom na pozemok alebo s výhľadom na more sú tiež k dispozícii. Šport:

Stolný tenis, cvičenie, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam; príležitostne živá hudba. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch. Deti:

Detské ihrisko (ak počasie dovolí) a mini klub 4-12 rokov. Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hod hotela. 1 x za pobyt večera v reštaurácii à la carte (rezervácia nutná). Minibar na izbe je zásobovaný denne vodou.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Side Star Beach