Side Star Beach, Turecko, Turecká riviéra, Side, 23.2.2018, All inclusive
Side Star Beach
LM
Termín:
23.2.2018 – 2.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58069825
347 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness


Kategória hotela: ****+
Hotel
Hotel Side Star Beach
Prehľad
Poloha:

Nachádza sa priamo na novej plážovej promenáde a na piesočnatej pláži. Historické centrum Side s úzkymi uličkami a mnohými obchodmi a zábavnými podnikmi je vzdialené asi 1 km . Popis:

Tento útulný hotel s 266 izbami má k dispozícii: vstupnú halu s recepciou, internetový kútik, WLAN (zdarma) v hlavnej reštaurácii, a la carte reštaurácie, bary, TV kútik, obchody, kaderníctvo a malé SPA. Vo vyhrievanom krytom bazéne sú k dispozícii lehátka a vankúše zadarmo. Vonkajší areál je k dispozícii v zácislosti od počasia. Dlhodobé pobyty (od 22 dní) dostnú 1 x za týždeň/izba 5 kg zadarmo službu pranie bielizne a pri príchode na izbu víno alebo ovocný kôš, rovnako ako župany a 25% zľavu na kúpeľné procedúry. Ubytovanie:

19 m² veľké dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, minibarom, kávou/čajom, kúrením/klimatizáciou (individuálne) a balkónom, prípadne s výhľadom na more. Ekonomické izby majú podobné vlastnosti a sú o niečo menšie. Rodinné izby sa skladajú z 2 spální so spojovacími dverami a výhľadom na pozemok alebo s výhľadom na more sú tiež k dispozícii. Šport:

Stolný tenis, cvičenie, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam; príležitostne živá hudba. Za poplatok: masáže a procedúry v kúpeľoch. Deti:

Detské ihrisko (ak počasie dovolí) a mini klub 4-12 rokov. Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia káva/čaj a pečivo. Rôzne miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hod hotela. 1 x za pobyt večera v reštaurácii à la carte (rezervácia nutná). Minibar na izbe je zásobovaný denne vodou.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Side Star Beach