Vyhľadávanie zájazdov
Rezidencia Soggiorno Adriatico - Taliansko - Adriatická riviéra - Caorle - Porto Santa Margherita

Rezidencia Soggiorno Adriatico

Rezidencia Soggiorno Adriatico
Doprava:
autobus, vlastná
Letisko:
-
Odjazd:
Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Bratislava viac
Strava:
Bez stravy, Večere, Polpenzia

Názov zájazdu:: Apartmány Soggiorno Adriatico
Kategória hotela: ***
Popis
POLOHA:

rezidencia s výťahom sa nachádza cca 300 m od pláže, neďaleko obchodnej a pešej zóny. K dispozícií je Wi-Fi (za poplatok). Apartmány majú TV, balkón, klimatizáciu (za poplatok), jedno parkovacie miesto. Pes možný (za poplatok).
Typ A pre 4 osoby:

štúdio - obývacia miestnosť s dvomi rozkladacími gaučami pre 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC, balkón.
Typ B pre 5 osôb:

spálňa s manželskou posteľou a samostatným lôžkom resp. s ďalšou poschodovou posteľou, obývacia miestnosť s rozkladacím gaučom pre 1 resp. 2 osoby a s kompletne vybaveným kuchynským kútom (chladnička, sporák resp. varič, riady, príbory), klimatizácia (za poplatok), sprcha s WC, balkón. Možnosť prístelky (za poplatok).
Strava :

individuálne alebo možnosť doobjednať večere resp. polpenziu v blízkej reštaurácií.
Okolie :

BENÁTKY - najznámejšia metropola severného Talianska, GULLIVERLANDIA v Lignano - zábavný park, AQUALANDIA v Lido di Jesolo – vodný park, jeden z najkrajších a najväčších, VERONA – historické mesto, možná návšteva opery, FLORENCIA – najnavštevovanejšie mesto s množstvom historických pamiatok.
Nahrávám...

GPS súradnice nie sú dostupné.

Apartmány Soggiorno Adriatico