Playa Dorada, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Sa Coma, 26.5.2018, All inclusive
Playa Dorada
LM
Termín:
26.5.2018 – 2.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59899074
859 € 599 € Konečná cena
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi


Kategória hotela: ****
Popis
Anotácia:
Komplex apartmánov a štúdií nachádzajúci sa neďaleko krásnej pláže s bielym pieskom a priezračnou vodou je ideálnou voľbou pre klientov všetkých vekových kategórií.

Úvod:
Na východnom pobreží ostrova Malorka sa rozprestiera areál aparthotela Playa Dorada. Nedávno renovované štúdiá, kvalitné služby a výborná kuchyňa sú zárukou skvelej dovolenky.

Doprava:

letecky z Bratislavy na 7 nocí
Stravovanie:
all inclusive - plná penzia formou bufetu ● nápoje k jedlu (voda, víno, pivo, nealko) ● alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v baroch ● popoludňajšia káva, čaj a zákusky ● zmrzlina

Poloha:
priamo pri prírodnej pieskovej pláži so vstupom cez kamenné platne oddelenej od hotela plážovou promenádou ● cca 200 m väčšia široká pláž s bielym pieskom ● moderný aparthotel na východnom pobreží Malorky ● cca 150 m autobusová stanica (autobusové spojenie do Cala Millor a Porto Cristo každých 30 min. a do Palmy každých 60 min.) ● cca 200 m centrum letoviska Sa Coma ● v blízkosti hotela obchody, reštaurácie a bary ● cca 69 km od letiska ● cca 72 km hlavné mesto Palma de Mallorca

Vybavenie:
7poschodový hotel so štúdiami a apartmánmi • priestranná vstupná hala s recepciou ● 3 výťahy ● internetový kútik* ● WiFi pripojenie v priestoroch recepcie a v bare ● reštaurácia ● bar ● bazén ● lehátka a slnečníky pri bazéne ● lehátka a slnečníky na pláži* ● spoločenská miestnosť s TV ● denné a večerné animačné programy pre deti a dospelých
* - služba za poplatok

Šport a relax:
stolný tenis ● biliard* ● športové aktivity v rámci animačných programov ● vodné športy na pláži*
* - služba za poplatok

Ubytovanie:
spolu 153 komfortne zariadených štúdií a apartmánov ● zrekonštruované štúdio s možnosťou 1 prístelky pre dieťa ● rozloha 29m2 ● klimatizácia* ● kúpeľňa/WC ● SAT/TV ● telefón ● trezor* ● minichladnička ● balkón (väčšina izieb s výhľadom na more) • infant sa zarátava do max. povolenej obsadenosti izby
Možnosti obsadenia:
XX/XXx
* - služba za poplatok

Pre deti:
oddelený detský bazén ● detská postieľka (na vyžiadanie) ● miniklub v cudzom jazyku

Poznámka:
Turistická taxa cca 2-4€/osoba/deň splatná v hotovosti na mieste pobytu.

Poznámka
CENA ZAHŔŇA: leteckú dopravu Bratislava/Košice - Palma de Mallorca - Bratislava/Košice • povinné letiskové a bezpečnostné poplatky • transfer z letiska do hotela a späť • ubytovanie na vybraný počet nocí • stravovanie podľa výberu • služby delegáta CK v mieste pobytu • zákonné poistenie podľa zákona 281/01 Zb.

CENA NEZAHŔŇA: komplexné cestovné poistenie • ďalšie fakultatívne služby

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Playa Dorada