Perla Playa, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 13.6.2018, Raňajky
Perla Playa
LM
Termín:
13.6.2018 – 20.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:62370814
459 € 321 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel PERLA PLAYA
Poloha
menší rodinný hotel v severnej pokojnej časti Primorska v bezprostrednej blízkosti pláže, cca 700 m od centra letoviska
Vybavenie
klimatizovaná reštaurácia, vonkajšia terasa, výťah, Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela ZADARMO, v blízkosti obchody, kaviarne, reštaurácie.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové zby, niektoré s možnosťou 1-2 prísteliek (pohovka s výsuvným lôžkom), so sprchou a WC, SAT TV, trezorom a menšou chladničkou, balkónom. 2lôžkové izby bez možnosti prístelky sú smerované do vnútrobloku.
Stravovanie
raňajky formou bufetu.
Pláž
široká niekoľko kilometrov dlhá piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora cca 150 m cez pieskové duny. Na pláži nájdete bary, rýchle občerstvenie, sprchy, slnečníky a ležadlá si môžete prenajať za poplatok.
Šport
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, vodné športy na pláži, v blízkosti aquapark (cca 900m).
Doplňujúce informácie
hotel s rodinnou atmosférou je vďaka svojej polohe vhodný pre všetky vekové kategórie a rodiny s deťmi.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO, dieťa do 12 rokov na základnom lôžku - pevná cena 419 EUR, dieťa do 12 rokov na prvej prístelke - pevná cena 299 EUR, dieťa do 12 rokov na druhej prístelke - pevná cena 369 EUR, osoba od 12 rokov na prístelke - pevná cena 409 EUR.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie, 7x raňajky, leteckú dopravu, transfer do pobytového miesta a späť, letiskový a bezpečnostný poplatok, palivový poplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia kompletného cestovného poistenie KCP Comfort: osoba do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoba nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Perla Playa