Parasol Garden, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 21.6.2018, Polpenzia
Parasol Garden
Termín:
21.6.2018 – 28.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61073086
849 € 634 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Parasol Garden (polpenzia)
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Moderné a rušné letovisko s bohatými možnosťami zábavy a nákupov. Letovisko Torremolinos leží 18 km západne od Malagy, a preto má veľmi dobré spojenie s okolitým svetom. Medzinárodné letisko je vzdialené iba 20 minút. Je tiež ideálnym východiskovým bodom na cesty za svetovými pamiatkami Andalúzie (Alhambra, Granada, Córdoba, Sevilla, Malaga, Maroko), ale aj do exoticky pôsobiaceho Gibraltáru. Názov je zložený z dvoch slov: Torre (veža) a Molinos (mlyny), pretože v oblasti sa v minulosti nachádzal veľký počet vodných mlynov. V súčasnosti ich tu niekoľko zostalo, avšak väčšina týchto technických pamiatok ustúpila hotelovým komplexom. Torremolinos bolo jedným z prvých letovísk na obľúbenej Costa del Sol. Dnes sa delí na niekoľko častí, ktoré sú spojené dlhou piesočnatou plážou s výborným servisom. Torremolinos je vhodným miestom pre všetky typy dovolenkárov, pre milovníkov aktívnej dovolenky, pre vyznávačov poznávania a odporúča sa aj rodinám s deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je spojené promenádou.
Ubytovanie
Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa nachádza v pokojnej časti atraktívneho letoviska Torremolinos v zóne Playamar. Vzdialenosti pláž 100 m centrum 900 m nákupné možnosti 200 m letisko 8 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky dvojlôžkové izby Superior s možnosťou až dvoch prísteliek (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón, trezor (za poplatok) minibar (za poplatok) zapožičanie chladničky (za poplatok) klimatizácia, stropný ventilátor vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou reštaurácia, bar (lobby, pool) terasa a záhrada vonkajší bazén s jacuzzi, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) TV miestnosť WiFi v spoločných priestoroch (zdarma) obchodík so suvenírmi
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov
Pláž
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
denne animačné programy, kuchárska show detské ihrisko lukostreľba, stolný tenis, vodné pólo, šípky bowling a vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko 600 m od hotela
Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 3 hod. transfer cca 15 min
Naša mienka
Veľmi dobrý pomer ceny a poskytovaných služieb. Vyniká krásna záhrada s vysokými palmami, ktoré svojim tieňom pre lehátka v okolí bazéna vytvárajú nefalšovanú dovolenkovú atmosféru. Hotel má výbornú polohu neďaleko pláže a v pokojnej časti letoviska.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (16 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Parasol Garden