Palm Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Larnaca, 19.4.2018, Polpenzia
Palm Beach
Termín:
19.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61537961
591 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Palm Beach Hotel
Hotel
Hotel Palm Beach Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotel sa tiahne pozdĺž piesočnatej pláže a slávnej plážovej promenády. Nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti, centrum Larnaky s ďalšími obchodmi, tavernami a turistickými zaujímavosťami je asi 6 km.
Popis:

Tento rozsiahly 4-hviezdičkový hotel má 228 izieb, ktoré sú rozložené na 4-podlažiach hlavnej budovy a niekoľkých 2-poschodových bungalovoch. Medzi vybavenie hotela patrí vstupná hala s recepciou, W-iFi v celom hoteli, TV miestnosť, bufetová reštaurácia, 2 à la carte reštaurácie s terasou, typická taverna, bary, kaviareň, klenotníctva, obchody a "Leisure Club "s krytým bazénom, kúpeľné a wellness centrum. V priestrannej záhrade sú 2 bazény, 2 snack bary a slnečná terasa. Ležadlá, slnečníky a uteráky pri bazéne a na pláži zadarmo. Vonkajšie zariadenia sú k dispozícii podľa počasia.
Ubytovanie: 

Moderné dvojlôžková izby majú kúpeľňu s vaňou sprchou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciu, trezor, minibar, Wi-Fi (zadarmo), satelitný TV, telefón, kávovar a balkón. Izby sú tiež s výhľadom na more. Economy izby majú rovnaké vybavenie, ale môžu sa líšiť v umiestnení o veľkosti. V Rekonštruované Superior izby sú priestrannejšie, na želanie takisto s výhľadom na more. Bungalovy sú ideálne pre rodiny s deťmi (obsadenie max. 2 dospelí s 2 deti).
Šport:

Posilňovňa, tenisové kurty s umelým trávnikom (zariadenie a reflektor), stolný tenis; príležitostná večerná zábava. Za poplatok: aktivity v "Leisure Club", požičovňa bicyklov a voľnočasové aktivity od miestnych dodávateľov.
Deti:

Pre našich malých hostí hotel ponúka 2 oddelené detské bazény, jeden s tobogánom a detské ihrisko.Stravovanie:

Polpenzia: bohaté raňajky a večere formou bufetu.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Palm Beach