Nicholas Color, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 14.6.2018, All inclusive
Nicholas Color
Termín:
14.6.2018 – 21.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:59570837
1 199 € 801,59 € Konečná cena


Kategória hotela: ****
Popis
Hotel otvoril svoje brány prvýkrát v sezóne 2016 a už jeho názov prezrádza, že spojenie farieb tu vytvára príjemnú harmóniu a kolorit celkového prostredia. Moderné zariadenie a komfortné vybavenie hotela podčiarkuje vysoká úroveň služieb.

Poloha:

Hotel je situovaný v známom a obľúbenom letovisku Ayia Napa, ktoré sa vyznačuje rušným nočným životom s množstvom reštaurácií, barov a zábavných podnikov, ale aj parkov alebo cyklistických chodníkov. Do samotného centra mesta sa dostanete krátkou 5 min. prechádzkou, po ceste sa môžete zastaviť aj v miestnom prístave a pochutnať si na niektorej z tradičných cyperských špecialýt z rýb alebo darov mora. Pri spoznávaní tých najkrajších zákutí by ste určite nemali obísť najznámejšiu pláž Nissi Beach alebo neďaleké známe strediská. Protaras je od hotela vzdialený 12 km a Larnaka 41 km. Medzinárodné letisko v Larnake je vzdialené 56 km.Vybavenie:
2 prepojené dvojposchodové budovy, 2 výťahy, 108 izieb, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, 3 bazény, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, bazén s vírivkou, detský bazén, detské ihrisko, večerný program, vonkajšie fitnes, šípky, stolný tenis, Za poplatok: sauna, masáže, babysitting.

Ubytovanie:
2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (24m2; pri ubytovaní 2+2 zvyčajne poschodová posteľ), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., izby sú ladené do rôznych farieb, bezbarierové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, mini chladnička, LCD TV, WiFi, balkón/terasa, detská postieľka. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 18:30 - 21:00, snacky 11:00 - 12:00 a 16:00 - 17:00, zmrzlina 11:00 - 23:00, káva, čaj, koláčiky 10:00 - 23:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v bare pri bazéne 10:00 - 23:00. Za poplatok: importované a fľaškové nápoje, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Verejná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora je od hotela vzdialená len 300 m a dostupná príjemnou prechádzkou. Plážový servis ako ležadlá a slnečníky sú na pláži k dispozícii za poplatok. Plážové osušky poskytuje hotel svojim hosťom za poplatok. Rozmanitá ponuka vodných športov pre adrenalínových nadšencov je spoplatnená extra.

Nicholas Color HotelPoznámka

Platobné podmienky pre aktuálne FIRST MINUTE do 31.3.2018:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.3.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (platí pri objednaní zájazdu do 28.2.2018).

3. Zaplatením zníženej zálohy minimálne 100 €/osoba pri objednaní zájazdu s doplatkom do 100% do 31.3.2018 získavate zľavu poníženú o -5%.

4. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -7%.

5. Zaplatením minimálne 30% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -9%.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Nicholas Color