Natura Beach, Cyprus, 10.7.2018, Polpenzia
Natura Beach
Termín:
10.7.2018 – 17.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60523193
631 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Natura Beach Hotel
Hotel
Hotel Natura Beach Hotel
Prehľad
Poloha:

Natura Beach Hotel And Villas sa nachádza 20 minút chôdze od taverien a kaviarní v centre mesta Polis. Preslávená prírodná rezervácia Akamas sa nachádza len pár kilometrov. Do centra Paphosu dôjdete za 35 minút a medzinárodné letisko Paphos je to autom 45 minút.
Popis:

Umiestnený na Polis Bay, tento hotel ponúka vonkajší bazén s nerušeným výhľadom na more a hory Paphosu. Jednotky majú vlastný balkón alebo terasu s výhľadom do záhrady alebo na more.
Ubytovanie:

Elegantne zariadené izby a vily v Natura Beach Hoteli sú vybavené klimatizáciou a satelitným TV. Každá z nich má minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom.
Šport:

K športovému vyžitiu v Natura Beach patrí fitness centrum a tenisový kurt. Okolité záhrady a pomarančové háje poskytujú príležitosti pre pozorovanie vtákov a relaxáciu.
Stravovanie:

Hostia si môžu vychutnať celý rad tradičných cyperských jedál z miestnych surovín a hotelové vypestované zeleniny. Nápoje si môžete vychutnať v bare s krbom a terasu s výhľadom na bazén.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Natura Beach