Marina Byblos, Spojené arabské emiráty, Dubaj, 11.5.2018, Raňajky
Marina Byblos
Termín:
Načítavam ... 11.5.2018 – 18.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61072780
1 203 € 851 € Konečná cena
750 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Marina Byblos
Popis lokality
Spojené arabské emiráty sú federáciou siedmich konštitutívnych emirátov. Dubaj je hlavné mesto a centrum všetkého diania emirátu Dubaj. Mesto tvoria dve časti - Dubai Creek a Deira. Dubai Creek je ultramoderná časť mesta, kde vyrástli až do neba siahajúce mrakodrapy, drahé hotely a elegantné obchodné centrá. Deira naopak dýcha históriou a ponúka svojím návštevníkom typickú atmosféru arabského sveta. Tu nájdete romantické uličky prevoňané exotickým korením a Zlaté trhovisko, ktoré je vraj najväčším na svete a ktoré ponúka nádherné šperky a najrôznejší tovar arabského sveta. V Dubaji nájdete krásne pláže s jemným bielym pieskom, priezračné more i nádherný podmorský svet plný neobyčajných druhov rastlín a živočíchov.
Ubytovanie
Hotel Marina Byblos ponúka spojenie modernej elegancie, vynikajúcej lokality v časti Dubai Marina a zároveň v blízkosti známej pláže Jumeirah beach. Štýlovo zariadené izby ponúkajú svojim klientom relax, komfort a výhľad na dubajský prístav, more a mrakodrapy. V priestoroch hotela sa nachádza niekoľko vynikajúcich reštaurácii a barov. Vzdialenosti pláž 300 m centrum 10 m nákupné možnosti 100 m letisko 25 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky jednolôžkové izby (info v CK) klimatizácia WiFi (za poplatok) telefón, LCD TV/SAT minibar (za poplatok) trezor set na prípravu kávy a čaju vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) recepcia, zmenáreň WiFi vo verejných priestoroch (zdarma) hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácie (ruská) lobby bar, lounge bar, English pub, kaviareň, sky bar nočný klub, diskotéka vonkajší bazén na streche hotela, bar pri bazéne slnečníky, ležadlá a osušky pri bazéne (zdarma) Gym & wellness centrum (sauna, parná sauna, masáže) Thai Chi Spa Health spa & Beauty salon PC kútik (za poplatok) konferenčná sála, biznis centrum obchod so suvenírmi požičovňa áut práčovňa, čistiareň, žehlenie
Stravovanie
raňajky polpenzia (za príplatok) plná penzia (za príplatok)
Pláž
piesočnatá pláž Jumeirah Beach s pozvoľným vstupom do mora vstup na pláž (za poplatok cca 1,50 €) slnečníky, ležadlá, osušky (za poplatok) hotelový shuttle bus na pláž (zdarma)
Šport a zábava
tematické večerné show biliard, šípky vodné športy a atrakcie na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Budapešť trvanie letu 6 hod. transfer cca 30 min.
Naša mienka
Marina Byblos je určený klientom, ktorí ocenia elegantné zariadenie hotela, vynikajúcu stravu, blízkosť prvotriednej pláže        v luxusnom prostredí známych hotelov, ľahkú dostupnosť nákupných možností a atrakcií, ktoré ponúkajú iba Spojené Arabské Emiráty.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s raňajkami letecká doprava asistenčné služby K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer) = 330,- € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (22 €)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Marina Byblos