Lion, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 26.6.2018, Polpenzia s nápojmi
Lion
FM
Termín:
26.6.2018 – 3.7.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia s nápojmi
Číslo termínu:58652744
269 € Konečná cena
400 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu:: Lion Sunny Beach
Hotel
Hotel Lion Sunny Beach
Prehľad
Poloha:

Tento elegantný a moderný hotel sa nachádza v severnej časti Slnečného pobrežia, iba 200 metrov od pláže. Početné nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú vo vzdialenosti cca  2 km, letisko Burgas 35 km.
Popis:

Hotel má 225 izieb, recepciu s trezormi na prenájom, bezplatné Wi-Fi v hale, lobby bar, 2 reštaurácie, bar a kaderníctvo. V areáli nájdete bazén a slnečnú terasa. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo, na pláži za poplatok
Ubytovanie:

Celkové Izba moderné izby (DZ/DA) sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, telefónom, satelitným TV, minibarom a balkónom. Existuje malý počet Spar izieb (DZP). Rodinné izby sú priestrannejšie a majú možnosť prístelky. 
Šport:

Biliard, požičovňa bicyklov a vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži; masáže. 
Deti:

Detský bazén
Stravovanie: 
Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu (pri večeri k dispozícii čapované pivo, víno a nealkoholické nápoje), široký výber jedál z menu. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Lion