Limak Arcadia Resort, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 23.2.2018, All inclusive
Limak Arcadia Resort
LM
Termín:
23.2.2018 – 2.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:58071672
302 € Konečná cena
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Limak Arcadia
Hotel
Hotel Limak Arcadia
Prehľad
Poloha:

Hotel je obklopený krásnym borovicovým lesom a priamo na dlhej kamienkovej pláži. Podniky, obchody a reštaurácie sú v asi 1 km vzdialenom centrum Belek. Antalya so všetkým komfortom veľkého mesta sa nachádza asi 40 km od hotela.

Popis:
Tento luxusný 5-hviezdičkový rezort sa nachádza uprostred veľkej záhrady so stredomorskou atmosférou a starými stromami, má celkom 465 bytových jednotiek, ktoré sú rozložené do hlavnej budovy a niekoľkých vedľajšich budov. Ponúka elegantnú vstupnú halu s lobby barom, recepciu, WLAN vo vstupnej hale zdarma, internetový kútik (za poplatok), hlavnú reštauráciu s vonkajšou terasou (ak počasie dovolí), 2 reštaurácie à la carte (za poplatok), bary, herné a TV miestnosti, diskotéka, obchody a kaderníctvo. Stoličky, vankúše a osušky sú k dispozícii vo vyhrievanom krytom bazéne wellness centra zdarma.

Ubytovanie:

Komfortné izby ponúkajú kúpeľňu, sprchovací kút, WC, sušič vlasov, telefón, bezdrôtové pripojenie, trezor, satelitný TV s hudobným kanálom, minibar, izbovú službu, klimatizáciu / kúrenie (centrálne riadené) a balkón. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Rodinné izby sa skladajú z 2 prepojených spální. Malý počet ekonomicky zvýhodnených izieb je tiež k dispozícii.

Šport:

4 tenisové kurty, stolný tenis, šípky, aerobik, posilňovňa, sauna a hammam; animácie a večerná zábava, procedúry v kúpeľoch, tenisové vybavenie, futbalové ihriská a reflektory, rovnako ako golfové ihriská.

Deti:

Detský klub 4-12 rokov.

Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajšia káva / čaj, pečivo a polnočné polievka / desiaty. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje od 10 hodín - 24 hod zahrnutá v cene, minibar na izbe je zásobený denne vodou a nealkoholickými nápojmi.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Limak Arcadia Resort