Vyhľadávanie zájazdov
Kefalos Holiday Village - Cyprus - Južný Cyprus - Paphos

Kefalos Holiday Village starstarstarstar

Kefalos Holiday Village
Doprava:
letecky
Letisko:
Viedeň
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia s nápojmi, All inclusive

Názov zájazdu podľa organizátora: Kefalos Beach Village
Hotel
Hotel Kefalos Beach Village
Prehľad
Poloha:

Rekreačná obec Kefalos Beach sa nachádza v meste Kato Paphos, len pár metrov od plážovej promenády a krásnej kamienkovej pláže. Nákupné a zábavné zariadenia sú len kúsok pešo. Popis:

Rozsiahly hotelový komplex je oddelený od hlavnej budovy, zložený z 249 bytových jednotiek vo forme jednoposchodových domčekov s recepciou, internetovým kútikom, Wi-Fi v lobby, reštauráciou, tavernou, barom, malým supermarketom/obchodom so suvenírmi a kúpelmi. V krásnej záhrade nájdete bazén so slnečnou terasou, priestor na opaľovanie s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie: 

Štúdiá ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, telefón, rádio, satelitný TV, klimatizáciu, trezor a balkón. Apartmány sú vybavené podobne, navyše s oddelenou spálňou. K dispozícii sú štúdiá/apartmány s čiastočným výhľadom na more. Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, tenisový kurt, mini golf. Za poplatok: biliard, videohry, vírivka, masáže a sauna. Deti: 

Detský bazén a detské ihrisko. Stravovanie:
Polpenzia Plus - raňajky  a večere formou bufetu, k jedlu 1 fľaša vody alebo 1/2 litra piva, 1/2 litra domáceho vína alebo nealko. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Žiadne recenzie pre tento hotel.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Kefalos Beach Village