Kefalos Holiday Village, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 9.10.2018, Polpenzia s nápojmi
Kefalos Holiday Village
FM
Termín:
9.10.2018 – 16.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia s nápojmi
Číslo termínu:60506148
648 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Názov zájazdu podľa organizátora: Kefalos Beach Village
Hotel
Hotel Kefalos Beach Village
Prehľad
Poloha:

Rekreačná obec Kefalos Beach sa nachádza v meste Kato Paphos, len pár metrov od plážovej promenády a krásnej kamienkovej pláže. Nákupné a zábavné zariadenia sú len kúsok pešo. Popis:

Rozsiahly hotelový komplex je oddelený od hlavnej budovy, zložený z 249 bytových jednotiek vo forme jednoposchodových domčekov s recepciou, internetovým kútikom, Wi-Fi v lobby, reštauráciou, tavernou, barom, malým supermarketom/obchodom so suvenírmi a kúpelmi. V krásnej záhrade nájdete bazén so slnečnou terasou, priestor na opaľovanie s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie: 

Štúdiá ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, telefón, rádio, satelitný TV, klimatizáciu, trezor a balkón. Apartmány sú vybavené podobne, navyše s oddelenou spálňou. K dispozícii sú štúdiá/apartmány s čiastočným výhľadom na more. Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, tenisový kurt, mini golf. Za poplatok: biliard, videohry, vírivka, masáže a sauna. Deti: 

Detský bazén a detské ihrisko. Stravovanie:
Polpenzia Plus - raňajky  a večere formou bufetu, k jedlu 1 fľaša vody alebo 1/2 litra piva, 1/2 litra domáceho vína alebo nealko. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Kefalos Holiday Village