Kefalos Holiday Village, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 9.10.2018, Polpenzia s nápojmi
Kefalos Holiday Village
FM
Termín:
9.10.2018 – 16.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia s nápojmi
Číslo termínu:60506148
656 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Kefalos Beach Village
Hotel
Hotel Kefalos Beach Village
Prehľad
Poloha:

Rekreačná obec Kefalos Beach sa nachádza v meste Kato Paphos, len pár metrov od plážovej promenády a krásnej kamienkovej pláže. Nákupné a zábavné zariadenia sú len kúsok pešo. Popis:

Rozsiahly hotelový komplex je oddelený od hlavnej budovy, zložený z 249 bytových jednotiek vo forme jednoposchodových domčekov s recepciou, internetovým kútikom, Wi-Fi v lobby, reštauráciou, tavernou, barom, malým supermarketom/obchodom so suvenírmi a kúpelmi. V krásnej záhrade nájdete bazén so slnečnou terasou, priestor na opaľovanie s bezplatnými slnečníkmi a ležadlami. Ubytovanie: 

Štúdiá ponúkajú kombinovanú obývaciu izbu/spálňu, kuchynský kút, kúpeľňa, WC, sušič vlasov, telefón, rádio, satelitný TV, klimatizáciu, trezor a balkón. Apartmány sú vybavené podobne, navyše s oddelenou spálňou. K dispozícii sú štúdiá/apartmány s čiastočným výhľadom na more. Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, plážový volejbal, tenisový kurt, mini golf. Za poplatok: biliard, videohry, vírivka, masáže a sauna. Deti: 

Detský bazén a detské ihrisko. Stravovanie:
Polpenzia Plus - raňajky  a večere formou bufetu, k jedlu 1 fľaša vody alebo 1/2 litra piva, 1/2 litra domáceho vína alebo nealko. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Kefalos Holiday Village