Ivana Palace, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 4.9.2018, Polpenzia s nápojmi
Ivana Palace
FM
Termín:
4.9.2018 – 11.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia s nápojmi
Číslo termínu:59274308
325 € Konečná cena
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti

Hotel
Hotel Ivana Palace
Prehľad
Poloha:

Zaujímavo architektonicky riešený prázdninový rezort je situovaný v pokojnejšej časti známeho, rušného letoviska Slnečné Pobrežie , len 350 m od peknej piesočnatej pláže . Nákupné možnosti a zábavu majú hostia v 5 km vzdialenom centre Slnečného pobrežia alebo v 8 km vzdialenom malebnom Nessebaru ( pohodlne dostupný miestnou dopravou alebo lacným a spoľahlivým taxi). Medzinárodné letisko Burgas je vzdialené 35 km. 


Popis:

Obľúbený, moderný hotelový rezort disponuje 220 ​​izbami, rozmiestnenými v originálne riešenej štvorposchodovej budove obklopenej zeleňou. Klientom je k dispozícii štýlová vstupná hala s recepciou, zmenárňou a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácia, internetový kútik (za poplatok), Wi-Fi pripojenie (za poplatok), konferenčná miestnosť, spoločenská miestnosť s káblovou TV, herňa, práčovňa (za poplatok), sauna, masážny salón, vírivka, minimarket, úschovňa batožiny, veľký vonkajší bazén, detský bazén, snack bar pri bazéne, terasa (ležadlá a slnečníky zadarmo), detské ihrisko a parkovisko.
Ubytovanie:

Pohodlne zariadené, vzdušné dvojlôžkové izby s možnosťou až dvoch prísteliek (pre deti) sú vybavené sociálnym zariadením (sprcha alebo vaňa, toaleta, fén), telefónom, klimatizáciou, rádiom, káblovou TV, chladničkou, trezorom (za poplatok) a niektoré balkónom. Detská postieľka a vysoká jedálenská stolička je k dispozícii na vyžiadanie (za poplatok). Wi-Fi na izbe je k dispozícii za poplatok. Izby s bočným a priamym výhľadom na more sú na vyžiadanie (za poplatok).
Šport:

Pravidelné tematické večery so živou hudbou a tancom, športové aktivity ako napr. fitness, aerobik, vodná gymnastika, vodné pólo, stolný tenis a motorizované aj nemotorizované vodné športy na pláži (za poplatok). Pre relaxáciu je určená sauna, vírivka a bazén s terasou.
Deti:

Detské ihrisko a bazén.
Stravovanie: 

Raňajky podávané formou bufetu. Hostia si môžu objednať večere podávané formou bufetu (nápoje za poplatok). Hotel je vyhlásený svojou chutnou kuchyňou.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Ivana Palace