Ischia, Taliansko, Ischia, 29.3.2018, Polpenzia
Ischia
FM
Termín:
29.3.2018 – 3.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:6 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59791819
638 € 604,47 € Konečná cena

Popis
1.deň:

odlet z Viedne, prílet do Neapola, transfer do prístavu, trajekt na ostrov Ischia, transfer do hotela, ubytovanie, večera.
2.–5.deň:

raňajky, individuálne voľno, možnosť kúpania v termálnych bazénoch a v zálive Sorgeto v mori, nákupy, výlet okruh ostrovom, večera, nocľah.
Možnosť fakultatívnych výletov: bájny ostrov Capri, ktorý mnohí považujú za jeden zo siedmych divov sveta. Amalfitánske pobrežie s mestečkami Positano, Amalfi a Ravello, ktoré sú charakteristické úzkymi uličkami a miestami s krásnymi výhľadmi na krištáľové more. Archeologický areál v Pompejách a majestátna sopka Vezuv, ktorá sa týči nad Neapolom.
6.deň:

raňajky, transfer do prístavu, plavba trajektom na pevninu, transfer na letisko, odlet z Neapola a prílet do Viedne.
Poznámka

Zľay First Minute:7% do 31.01.20185% do 31.03.2018

Cena na osobu obsahuje:

obojsmerná letenka Viedeň– Neapol – Viedeň (pravidelné linky Easy Jet) • 2 ks batožiny v cene letenky (1 ks na palubu, 1 ks do batožinového priestoru) • transfer z letiska do prístavu a späť • lodný trajekt • transfer z prístavu do hotela a späť • 5 x ubytovanie v hoteli s termálnym/minerálnym bazénom • 5 x polpenzia s nápojmi k jedlám (voda, víno) • poldenný výlet – okruh ostrovom Ischia • delegát • DPH.
Možné príplatky:

cestovné poistenie +12,- €/osoba/zájazd • jednolôžková izba +95,- €/pobyt • transfer z BA do Viedne a späť +30,- €/osoba • fakultatívne výlety (ostrov Capri, Pompeje, Vezuv a ďalšie) – platba na mieste.
Možné vstupy (na mieste):

Aragonský hrad 10,- € • botanická záhrada La Mortella 12,- €.Povinné príplatky:

letiskový a servisný poplatok +159,- € • pobytová taxa cca 2,- €/dospelá osoba/noc – platba na mieste.
Možné zľavy:

dospelá osoba na prístelke -20,- €, dieťa 2-12 r. -50,- €.


Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Ischia