Vyhľadávanie zájazdov
Ipanema Park Beach - Španielsko - Španielsko ostrovy - Baleáry - Mallorca - El Arenal

Ipanema Park Beach starstarstar

Ipanema Park Beach
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava, Košice
Odjazd:
-
Strava:
Polpenzia
500 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Názov zájazdu:: Hotel Ipanema Park/Beach
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
El Arenal sa z pôvodne malej rybárskej dedinky zmenil na synonymum nepretržitej zábavy. Nachádza na západnej strane Zálivu paliem a pýši sa širokou plážou s jemným pieskom. Na relatívne malom priestore tu natrafíte na obrovské množstvo najrôznejších obchodíkov, barov, reštaurácií a diskoték. Veľkým lákadlom pre deti, ale aj pre dospelých je jeden z najväčších vodných parkov na svete Aqualand a známe minigolfové ihrisko strážené prehistorickými dinosaurami.
Ubytovanie
Hotel Ipanema sa skladá z dvoch častí, Park a Beach, ktoré poskytujú rovnocenné služby. Nachádza sa   v živom letovisku El Arenal. Vzdialenosti pláž 400 m centrum 500 m nákupné možnosti 250 m letisko 7 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky izby typu Superior (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) vlastné sociálne zariadenie klimatizácia TV/SAT, telefón trezor (za poplatok) balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) recepcia, WiFi vo vstupnej hale (za poplatok) reštaurácia lobby bar bazén, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma)
Stravovanie
polpenzia formou bufetových stolov plná penzia (za príplatok) all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby, pivo, víno (09.00- 23.00) popoludňajšie občerstvenie, koláče,káva, zmrzlina
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
šípky, biliard vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 30 min
Naša mienka
Pekne zariadený hotel. Bazén obkolesený zeleňou dáva možnosť na skvelý relax. K pláži a tiež do centra letoviska je to niekoľko minút peši.
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Hotel Ipanema Park/Beach