Hotel XAVIN, Maďarsko, Južné Maďarsko, Harkány, 15.12.2017, Polpenzia
Hotel XAVIN
Termín:
15.12.2017 – 17.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:56770520
69 € Konečná cena

Poloha
zrenovovaný wellness hotel v centre mesta, iba cca 150 m od Termálnych kúpeľov a kúpaliska Harkány. 
Vybavenie
reštaurácia, záhradná reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, výťah, parkovisko. 
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, LCD TV, chladničkou, Wi-Fi, trezorom, telefónom, fénom, francúzskym balkónom alebo terasou, s možnosťou prístelky. Klimatizácia za príplatok. 
Stravovanie
raňajky formou bufetu, večera formou bufetu alebo a'la carte - s možnosťou výberu z 10 jedál (v závislosti od obsadenosti hotela). 
Šport
wellness - vnútorný bazén, vnútorný bazén s masážnymi tryskami, jacuzzi, fínska sauna, turecká, parné a aromatická kabína, soľná komora a tepidárium, masáže. 
Doplňujúce informácie
miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástup na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
dieťa do 5 rokov na prístelke - ZADARMO, dieťa 5-11 rokov na prístelke - pevná cena 21 EUR/os./noc, dieťa 11-18 rokov na prístelke - pevná cena 25 EUR/os./noc, osoba od 18 rokov na prístelke - pevná cena 29 EUR/os./noc.
Cena zahŕňa
2/4/7x ubytovanie, 2/4/7x polpenzia, voľný vstup do wellness centra, parkovanie.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Hotel XAVIN