Hotel GOLF, Slovinsko, Bled, 21.3.2018, Polpenzia
Hotel GOLF
FM
Termín:
21.3.2018 – 22.3.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61289607
82 € 75 € Konečná cena

Poloha
moderný hotel uprostred tichého parku priamo v srdci mestečka Bled s krásnym výhľadom na jazero.
Vybavenie
reštaurácia, denný a nočný bar, konferenčná sála, zmenáreň, kaderníctvo, parkovisko.
Ubytovanie
2lôžkové klimatizované izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, fénom, telefónom, trezorom, s prístelkou.
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu, s možnosťou dokúpenia obedov.
Šport
vnútorné bazény s vyhrievanou vodou, masážnymi kreslami, šmýkľavkou, vonkajší bazén a dve vírivé vane s termálnou vodou, fínska, turecká sauna, wellness centrum - masáže, zábaly, golfové ihrisko (18+9 jamiek), zapožičanie bicyklov.
Doplňujúce informácie
Prihlasovací poplatok cca 1 EUR/os./pobyt, miestny poplatok cca 1.30 EUR/os./Deň - platí sa pri nástupe na recepcii hotela.
Zľavy
dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa od 6 do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 2 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 Eur/deň, doplatok za výhľad na jazero 12 EUR/os./noc. Možnosť predĺženia pobytu na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %., Vstup do bazénového komplexu - ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Hotel GOLF