Hotel CE QUELLE, Maďarsko, Balaton, Hévíz, 13.12.2017, Polpenzia
Hotel CE QUELLE
Termín:
13.12.2017 – 16.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:4 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:56767401
119 € Konečná cena

Poloha
menší rekonštruovaný hotel v pokojnej časti v centre Hevízu, cca 500 m od tamojšieho termálneho jazera. 
Vybavenie
reštaurácia, terasa, bar, kaviareň, záhrada, Wi-Fi ZADARMO, výťah. 
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, minibarom, fénom, balkónom, županom. 
Stravovanie
raňajky a večere formou bufetu. 
Šport
wellness centrum - vnútorný termálny bazén, sauna, soľná jaskyňa, infrasauna, fínska sauna, aróma kabína, whirlpool, masáže, relaxačná záhrada s ležadlami.  
Doplňujúce informácie
miestny poplatok cca 1,8 EUR/os. nad 18 rokov/deň, platí sa pri nástupe na recepcii. 
Zľavy
dieťa do 6 rokov na prístelke ZADARMO, dieťa 6-12 rokov na prístelke - pevná cena 18 Eur/os./noc.
Zvláštne zľavy
ceny pobytov na 7 nocí v termínoch 3.1.-1.7. a 1.10.-20.12. už zahŕňajú zľavu 7=6.
Cena zahŕňa
2/3/4/7 x ubytovanie, 2/3/4/7x polpenzia, celodenný vstup do hotelového wellness centra (termálny bazén, vírivka, soľná komora, aróma kabína a saunapark), kupón na masáž v hodnote 1000 Ft/osoba (v hotelovom wellness centre), kupón na koktejl v hodnote 500 Ft (v hotelovom bare), vstupné stomatologické vyšetrenie v dentálnej klinike Dentsana, denne bylinkový čaj (vo wellness centre).
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., miestny poplatok cca 1,8 Eur/os. nad 18 rokov/deň, platí sa pri nástupe na recepcii.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Hotel CE QUELLE