Hotel Ametiszt, Maďarsko, 15.12.2017, Polpenzia
Hotel Ametiszt
Termín:
15.12.2017 – 17.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:56766229
69 € Konečná cena

Poloha
hotel sa nachádza v centre mesta Harkány, cca 250 m od kúpeľov. 
Vybavenie
záhradná reštaurácia Attila s maďarskými špecialitami, parkovisko, v lete záhrada s posedením. 
Ubytovanie
2lôžkové moderne zariadené izby so sprchou (vaňou), WC, TV, chladničkou, minibarom, fénom, trezorom, Wi-Fi, s prístelkou. 
Stravovanie
raňajky formou bufetu, večere výber z menu, s možnosťou dokúpenia obedov. 
Šport
aquapark Harkány - ozdravujúce a wellness procedúry, masáže, akupunktúra, procedúra ušné sviece, lymfodrenáž, perličkový a uhličitý kúpeľ, elektroterapia, para, sauna, solárium, kozmetické služby, kryté bazény s termálnou (teplota 34 - 36 ° C) aj netermálnou vodou ( teplota 24 - 27 ° C), bazénik s masážnymi tryskami, odpočiváreň alebo oddelená plocha pre nudistov, vodný aerobik, tenisové kurty, športové ihriská, pre deti tobogán, bazén a detské ihrisko.   
Doplňujúce informácie
miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň podľa miestnej vyhlášky - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.
Cena zahŕňa
WELLNESS: 2x ubytovanie, 2x polpenzia, 1x celodenná vstupenka do kúpeľov, LIEČIVÝ SMIECH: 3x ubytovanie, 3x polpenzia, 2x celodenná vstupenka do kúpeľov, RELAXÁCIA: 4x ubytovanie, 4x polpenzia, 3x celodenná vstupenka do kúpeľov, ODPOČINOK A RELAXÁCIA (5 NOCÍ): 5x ubytovanie, 5x polpenzia, 3x celodenná vstupenka do kúpeľov, ODPOČINOK A RELAXÁCIA (7 NOCÍ):7x ubytovanie, 7x polpenzia, 4x celodenná vstupenka do kúpeľov. VŽDY: voľný vstup do wellness v kúpeľoch - sauna, jacuzzi, parná sauna, uvítací prípitok.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., miestny poplatok cca 1,5 EUR/os./deň podľa miestnej vyhlášky - platí sa pri nástupe na recepcii hotela. Parkovanie ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Hotel Ametiszt