Grecian Sands, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 12.4.2018, Raňajky
Grecian Sands
Termín:
12.4.2018 – 19.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61538149
583 € Konečná cena

Hotel
Hotel Grecian Sands
Prehľad
Poloha:

Hotel sa nachádza v centre Ayia Napa. Odtiaľ sa môžete dostať na piesočnatú pláž pešou prechádzkou. V pešej dostupnosti je tiež centrum mesta s početnými nákupnými a zábavnými možnosťami.
Popis:

5-poschodový hotel  ponúka 177 štýlových izieb. Ponúka vstupnú halu s recepciou, reštaurácie, bary, Wi-Fi (zadarmo), TV miestnosť a práčovňu (za poplatok). K areálu hotela patrí bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú k dispozícii pri bazéne zadarmo. Ubytovanie:

Príjemné svetlé izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, sat.TV, telefónom, Wi-Fi, minibarom a trezorom, balkónom alebo terasou. V ponuke sú tiež izby s bočným alebo priamym výhľadom na more. Dostupný aj obmedzený počet economy izieb, ktoré sa môžu líšiť veľkosťou alebo umiestnením v rámci hotela.
Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, tenisový kurt. Za poplatok: nočné osvetlenie - tenis, biliard, Spa so saunou, masážou a terapiou. Deti:

Samostatný detský bazén a detské ihrisko. Stravovanie:
Raňajky formou bufetu, polpenzia – raňajky a večera formou bufetu alebo výberom z menu.
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Grecian Sands