Grecian Park, Cyprus, Južný Cyprus, Protaras, 19.4.2018, Raňajky
Grecian Park
Termín:
19.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:61538338
595 € Konečná cena

Hotel
Hotel Grecian Park
Prehľad
Poloha: 

5-hviezdičkový hotel Grecian Park sa nachádza na fantastickom mieste na náhornej plošine s krásnym panoramatickým výhľadom na more a na priľahlý prírodný park "Cape Greco.". K zátoke "Konos Bay" sa dostanete po schodoch.Do mestečka  Ayia Napa sa dostanete asi za 10 minút a do Protaras za 5 minút. Popis: 

Tento nádherný hotel má 239 izieb a ponúka lobby s recepciou, reštaurácie, bary, TV miestnosť, internetový kútik, Wi-Fi (zdarma), obchody, práčovňa (za poplatok) a kúpeľné centrum. Vo vonkajšom areáli sa rozprestiera bazén s detským bazénom, slnečná terasa a snack bar pri bazéne. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú pri  bazéne zdarma. Ubytovanie:

Moderné izby sú vybavené vaňou, WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitným TV, telefónom, setom na varenie, kávovarom, minibarom (za poplatok), trezorom (za poplatok), WLAN a balkónom. Hotel ma k dispozícii aj izby s priamym alebo čiastočným výhľadom na more.
Šport:

Posilňovňa, stolný tenis, 2 tenisové kurty, animácie a večerná zábava. Za poplatok: vodné športy podľa miestnej ponuky, sauna, parný kúpeľ, vírivka a masáže.Deti:

Animačný program pre deti 3x týždenne, detské ihrisko, v hlavnej sezóne (júl a august) starostlivosť o deti. Stravovanie: 

Polpenzia - raňajky formou bufetu, večera formou bufetu alebo alternatívne zostavená z menu.  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Grecian Park