Grand Resort, Cyprus, Južný Cyprus, Limassol, 9.10.2018, Raňajky
Grand Resort
FM
Termín:
9.10.2018 – 16.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59889419
671 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Hotel
Hotel Grand Resort
Prehľad
Poloha: 

Rozsiahly hotelový komplex sa nachádza priamo pri piesočnatej pláži Amathus. Do centra Limassole je to približne 11 km od hotela. Popis:

5-hviezdičkový rezort má 255 izieb a ponúka lobby s recepciou, Wi-Fi (bez poplatku), internetový kútik, 5 reštaurácií, 2 a la carte reštaurácie, 3 bary, obchody a kúpele. V obrovskej  záhrade je bazén so snack barom so slnečnou terasou. Pri bazéne a na pláži sú ležadlá, podložky, slnečníky a osušky zadarmo. Ubytovanie:

Komfortné jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené  vaňou/sprchou, WC, minibarom, klimatizáciou, trezorom, telefónom, TV so satelitným príjmom, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, sušičom vlasov a balkónom s výhľadom do záhrady alebo s výhľadom na more. Rodinné izby s výhľadom na more sú väčšie a poskytujú miesto pre max. 4 osoby.
Šport: 

Fitness, tenis, ihrisko, stolný tenis, pravidelné živé hudobné a folklórne večery. Voľnočasové aktivity -parný kúpeľ, hydroterapia, krytý termálny bazén. Za poplatok: kúpele, biliard, požičovňa bicyklov, vodné športy – podľa aktuálnej ponuky na mieste.
Deti: 

Mini Club 4-12 rokov a detské ihrisko. Stravovanie: 

Raňajky alebo polpenzia - obed alebo večera formou bufetu.
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Grand Resort