Grand Okan, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 20.4.2018, Polpenzia
Grand Okan
LM
Termín:
20.4.2018 – 27.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:61852253
304 € Konečná cena
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Hotel
Hotel Grand Okan
Prehľad
Poloha:

Hotel ulicou oddelený od jemného piesku na Kleopatrinej pláži. Do centra Alanye je to cca 1 km, hrad Alanya Kalesi je vzdialený asi 2 km cez strmý Castle Road, odkiaľ je nádherný výhľad na Alanyu.Popis:

Tento rodinný hotel je obľúbený u náročnej klienteli. Komplex má celkom 155 izieb, ktoré sú rozložené na viac ako 6 podlažiach a má k dispozícii útulný lobby s recepciou, Wi-Fi v hale, hlavnú reštauráciu s terasou, bary, TV kútik, kaderníctvo a malé kúpele. Vo vonkajšom areáli je slnečná terasa, bazén a bar. Ubytovanie:

Všetky izby sú asi 18 m² veľké a majú sprchovací kút, WC, fén, trezor, satelitný TV, telefón, bezdrôtové pripojenie (bezplatné), klimatizáciu/kúrenie a balkón, dostupné tiež s čiastočným výhľadom na more. Promo izby - cenovo zvýhodnené sa nachádzajú na prízemí alebo na 1. poschodí. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Šport:

Stolný tenis, stolný futbal a šípky; príležitostne večerná zábava. Za poplatok: kúpeľné procedúry vo wellness centre, biliard, sauna, masáže a vodné športové aktivity na pláži od miestnych poskytovateľov. Stravovanie:

Polpenzia - aňajky a večere formou bufetu (občas menu). 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Grand Okan