Grand hotel Primus, Slovinsko, 20.1.2018, Polpenzia
Grand hotel Primus
FM
Termín:
20.1.2018 – 21.1.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:2 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60646617
43 € 40 € Konečná cena
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu:: Bungalovy PRIMUS
Poloha
nachádzajú sa cca 1 km od centra mesta, v blízkosti termálnych kúpeľov a aquaparku.
Vybavenie
v hoteli - reštaurácia, bar, lobby bar, nočný klub Gemina XIII, miestnosti pre semináre, predajňa suvenírov, parkovisko, garáž, trezor na recepcii.
Ubytovanie
renovované 2lôžkové izby so sprchou a WC, telefónom, SAT TV, chladničkou, terasou, s možnosťou až dvoch prísteliek. Dvojlôžkové izby bez prístelky sú nerenovované.
Stravovanie
raňajky a večere fomou bufetu s možnosťou dokúpenia obedov, v centrálnej reštaurácii
Šport
v hoteli - bazény s termálnou vodou, nazývané "Vespasianus"- 1 vonkajší a niekoľko vnútorných kúpalísk, detský bazén, whirlpool, wellness centrum Valens Augusta so štýlovou časťou - japonskou, indickou, rímskou, egyptskou. Saunový svet Flavia - 9 druhov sáun, moderné fitness, aerobic, golf, minigolf, ihrisko na basketbal, volejbal, futbal, tenis, animácie pre deti, jazda na koni, cyklistika, windsurfing. Aquapark Ptuj - 12 vnútorných i vonkajších bazénov s termálnou vodou, niekoľko šmykľaviek, vírivé vane, podvodné masážne prúdy a bazén s umelými vlnami. Hostia majú k dispozícii sauny, masáže, kúpele, parafínové obklady a rôzne druhy terapií.
Doplňujúce informácie
vstup do Aquapark Ptuj ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,70 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa na mieste. Izba 1/2+2 J.SUITE - predaj na vyžiadanie.
Zľavy
1. dieťa do 6 r. na prístelke s 2 dosp. - ZADARMO, dieťa do 6 r. s 1 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 2 dosp. - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 r. s 1 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r s 2 dosp. - zľava 30 %. Dieťa od 12 do 15 r. s 1 dosp. - zľava 20 %. Osoba od 15 r. s 2 dosp. - zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu na vybraný počet nocí, neobmedzený vstup do bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenie KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, obedov - 13 EUR/os./deň. Možnosť predĺženia pobytov na ľubovoľný počet nocí. Pri ubytovaní na 1 noc doplatok 10 %, vstup do Aquaparku Ptuj ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt a miestny poplatok - cca 1,27 EUR/os./deň - podľa miestnej vyhlášky, platí sa priamo na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Grand hotel Primus