Gloria Palace San Augustín Thalasso & Hotel, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, 24.5.2018, Raňajky

Gloria Palace San Augustín Thalasso & Hotel starstarstarstar

Gloria Palace San Augustín Thalasso & Hotel
Termín:
24.5.2018 – 31.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58834435
580 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Gloria Palace San Agustin Hotel
Hotel
Hotel Gloria Palace San Agustin Hotel
Prehľad
Poloha:

Na kopci nad San Augustin sa nachádza atraktívny Thalasso hotel s výhľadom na Playa del Ingles a Atlantický oceán. Len v asi 600m vzdialenosti sa dostanete na piesočnatú pláž. Centrum mesta s radom nákupných a zábavných možností je asi 15 minút ďaleko. Autobusová zastávka priamo pred hotelom ponúka možnosť preskúmať okolie. Niekoľkokrát za deň hotel ponúka bezplatnú kyvadlovú dopravu do Maspalomas a Playa del Inglés.
Vybavenie:

Hotel má 452 izieb rozložených na 11 poschodí a ponúka impozantný foyer vo svetle mramoru a umelým vodopádom vo svetle foyer. V hoteli sa nachádza recepcia a lobby bar, satelitná TV miestnosť, internetová kaviareň (za poplatok), Wi-Fi v celom hoteli, bufetová reštaurácia, hotelový bar, kaderníctvo a obchody. V krásne upravené záhrady ponúka dva bazény (ležadlá a slnečníky sú tu zahrnuté), slnečná terasa a bazén a snack bar. Na streche 11-poschodová budova má à-la-carte reštauráciu, chill-out bar (lehátka za poplatok), bazén a samostatnú nudistickú terasu. 
Izby:

Priestranné s výhľadom na more, dvojposteľové izby (DZM), ktoré sú vybavené sprchou alebo vaňou, WC, sušičom vlasov, rádiom, telefónom, satelitným TV, Wi-Fi, klimatizáciou, balkónom, trezorom a minibarom za príplatok. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby pre jednu osobu (DAM). Môžete sa tiež tešiť na junior suity (JSM), ktoré ponúkajú krásny výhľad na more s oddelenou spálňou. V rodinnej izbe (FZ) sa môže ubytovať až 5 osôb,  majú rovnaké vybavenie ako dvojlôžkové izby,  v dvoch oddelených spálniach.
Šport:

Bocce, lukostreľba, šípky, streľba, stolný tenis, športová zábava, večerné živá hudba a show. Za poplatok: biliard, posilňovňa, tenisové kurty, squash a 2 tenisové kurty (s umelým osvetlením).
Deti:

Mini Club 4 - 14 rokov, samostatný detský bazén, detské ihrisko.
Stravovanie:

All-inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 - 23:00. Popoludňajšia káva a sladké pečivo. Občerstvenie počas dňa v určitých časoch.

Raňajky: Raňajky formou švédskych stolov.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Gloria Palace San Augustín Thalasso & Hotel