Garden of Eden, Bulharsko, Burgas, Sveti Vlas, 4.9.2018, Polpenzia
Garden of Eden
Termín:
4.9.2018 – 11.9.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59583643
424 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Wellness
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Garden of Eden Hotel
Hotel
Hotel Garden of Eden Hotel
Prehľad
Poloha:

Hotelový komplex sa nachádza priamo pri mori vo svahu, do centra Sveti Vlas je asi 2 km a Slnečné pobrežie je vzdialené cca 7 km.
Popis:

Hotel má 48 izieb. K dispozícii je recepcia s prenájmom bezpečnostných schránok, Wi-Fi v lobby, bary, hlavná reštaurácia, talianska reštaurácia, prímorská rybia reštaurácia, kaderníctvo, kozmetický salón, butik a malý supermarket. Vo vonkajšom areáli je 7 bazénov s integrovaným detským bazénom a slnečnými terasami. Ležadlá, slnečníky a vankúše sú zahrnuté v cene, na pláži sú za poplatok.
Ubytovanie:

Komfortné izby v hlavnej budove ponúkajú sprchu/vaňu, vírivku, WC, fén, klimatizáciu, satelitnú TV, telefón, trezor, mini bar, balkón/terasu a izby sú tiež k dispozícii pre jednotlivcov s deťmi. Ekonomické dvojlôžkové izby sa líšia vo veľkosti a umiestnení.
Šport:

Mini futbal, petanque, volejbal, aerobik, vodné pólo; zábavný program.

Za poplatok: parný kúpeľ, sauna, vírivka, masáže, fitness centrum a rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov.
Deti:

Mini klub 4-12 rokov, detské ihrisko a bazén pre deti.
Stravovanie: 
Raňajky a večere formou bufetu s teplými a studenými pokrmami. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Garden of Eden