Galeria Thermal, Slovensko, Nízke Tatry, 22.4.2018, Raňajky
Galeria Thermal
Termín:
Načítavam ... 22.4.2018 – 24.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:58549319
168 € 90 € Konečná cena

Úvod

Vodný park Bešeňová je vybudovaný na báze horúcich prameňov geotermálnej vody, ktorá vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C. Hnedá voda pôsobí blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky. Minerálna voda obsahuje vápnik, horčík, sodík, draslík, železo, mangán, draslík, mimoriadne množstvo síranov, bikarbonáty, voľný kysličník uhličitý a ďalšie minerály ako aj lítium, ktoré priaznivo pôsobí na psychiku.

Poloha

Areál leží v regióne Liptova v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka, v prekrásnom prostredí Chočských vrchov a Malej Fatry. Je ľahko dostupný zo všetkých hlavných dopravných ťahov. V zimnej sezóne bezplatný Ski & Aqua bus do Jasnej!

V skratke o hoteli

HOTEL GALERIA THERMAL**** Bešeňová: v prevádzke od leta 2017, luxusný 4* hotel so 45 izbami a apartmánmi, priamy vstup do privátnych bazénov s geotermálnou vodou – len pre hotelových hostí Galeria Thermal****, healing & holistic koncept zameraný na zdravý životný štýl a všetky úrovne človeka: telo, dušu, myseľ, VIP starostlivosť o zákazníka.

Vybavenie

Vodný park s vyžitím pre celú rodinu - bazény, reštaurácie, bary, tobogany, wellness a saunový svet a ešte oveľa viac.

NOVÉ BAZÉNY S GEOTERMÁLNOU VODOU:

aquabar COSMOPOLITAN s ponukou nápojov, možnosťou posedenia priamo v bazéne alebo v okolí termálnych bazénov

relaxačný bazén s podvodnými atrakciami - vzduchové ležadlá, vzduchové vyvieračky a relaxačné plochy

rekreačný bazén s plaveckými dráhami (19 m)

NOVÝ KRYTÝ KOMPLEX ÁTRIUM:

veľkorysé presvetlené priestranstvo o rozlohe 1000 m2, prepojenie oddychovej a bazénovej časti do priestranného a bezbariérového celku

oáza pokoja a oddychu s množstvom živej zelene a architektúrou pripomínajúcou región Liptov

desiatky pohodlných ležadiel, samoobslužný celoročný bar s kapacitou 60 miest na sedenie

REŠTAURÁCIA BISTRO:

vynovená prevádzka pôvodnej reštaurácie so zvýšenou kapacitou - až 200 miest na sedenie (pôvodne 80 miest)

vonkajšia terasa s výhľadom na areál a okolité hory a chill-out relaxačnou zónou

WELLNESS & SPA:

Novinky od 23.12.2017 - saunový dóm s jedinečnými saunovými rituálmi s hudobnými a svetelnými efektami, ochladzovacia jaskyňa s nekonečnými vodopádmi a sprchami, vynovené onteriérové tepidárium s krbom, ktoré pozostáva z lôžkovej a ležadlovej časti. v 2. etape (od leta) pribudnú exteriérové vírivky a ochladzovací bazén, exteriérová záhrada, vonkajšie tepidárium.

Relax centrum s ponukou thajských aj klasických masáží

Vybavenie izieb

Vybrať si môžete z nasledujúcej ponuky izieb:

Izba Thermal Exclusive s priamym prístupom do privátnej thermal zóny (izby na prízemí s možnosťou 1-2 prísteliek na rozkladacom gauči, výhľad do areálu, terasa)

Izby Thermal s balkónom a možnosťou prepojenia izieb (niektoré s možnosťou 1 prístelky, výhľad do areálu alebo na rieku Váh/hory)

Priestranné Apartmány s balkónom (1/2 spálňa, možnosť 2 prísteliek na rozkladacom a gauči v obývacej izbe, výhľad do areálu alebo na hory)

Izby Galéria s TOP výhľadom na Chopok, ktorý si vychutnáte priamo zo súkromnej jacuzzi pre dve osoby vo vašej kúpeľni (špeciálna 1/2 izba s výhľadom na rieku Váh/hory, vhodné pre romantické pobyty vo dvojici)

Vybavenie: kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatným WC, sušič na vlasy, LCD televízor, trezor, telefón, mini bar, čajový set, Wi-Fi pripojenie, župan a papuče, klimatizácia

Stravovanie

Raňajky formou bufetu, obedy a večere výber z menu.

Cena zahŕňa

Ubytovanie, raňajky, vstup do privátnej termálnej zóny, parkovanie. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých osôb bez nároku na lôžku alebo prístelku stravovanie v rozsahu rodičov zdarma. Pobyty už od 1 noci.

Pre ubytovaných v hoteli Galeria Thermal vstup do exkluzívneho wellness komplexu Harmónia - Wellness & Spa na 3 hodiny denne grátis!

Možnosť zakúpiť si vstupy do aquaparku za zvýhodnenú cenu!

Cena nezahŕňa

Povinný doplatok: Miestny poplatok (platba na mieste).

Poznámka

 

 

Ubytovanie

Základný balík -Ubytovanie, raňajky, vstup do privátnej termálnej zóny, parkovanie. Dieťa do 6 r. v sprievode 2 dospelých osôb bez nároku na lôžku alebo prístelku stravovanie v rozsahu rodičov zdarma. Pobyty už od 1 noci.

Obecne_lokalita

Aktivity v okolí: Turistika a cyklistika, kultúra a Unesco - Vlkolínec, múzeum liptovskej dediny v Pribyline, Keltské opevnenie Havránok, zábava a nočný život - Aquapark Tatralandia, Liptov Aréna, Happy End Jasná, Hurricane factory, lyžovanie - Jasná, Chopok, Malinô Brdo Ružomberok, Park SNOW Donovaly.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Galeria Thermal