Flóra, Slovensko, Západné Slovensko, 8.12.2017, Polpenzia
Flóra
LM
Termín:
8.12.2017 – 10.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:54987700
113 € 82 € Konečná cena

TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu


Úvod

Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody. V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Poloha

vyhľadávaný wellness hotel • v centre kúpeľov Trenčianske Teplice • 15 km od Trenčína

Vybavenie

klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou • kaviareň s letnou terasou • kozmetický salón • kaderníctvo • internetový kútik • detský kútik • požičovňa horských bicyklov • Wi-Fi v celom hoteli zdarma • wellness centrum • antikorový plavecký bazén (15 m) • sedací bazén • soľná a eukalyptová sauna • fi tness • monitorované parkovisko pred hotelom (poplatok 3 €/noc)

Vybavenie izieb

kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom • oddelené WC • SAT TV • rádio • telefón • župan • Wi-Fi zdarma • väčšina izieb má balkón s výhľadom do prírody

Jedno a dvojlôžková izba (manželská posteľ alebo oddelené postele, možnosť 1 prístelky formou samostatného lôžka) • Apartmán: dvojlôžkový (väčšia obývacia izba s možnosťou prístelky na rozkladacom gauči, kúpeľňa s rohovou vaňou, chladnička) • štvorlôžkový (rodinný, menšia obývacia izba, dve samostatné spálne - jedna s dvomi oddelenými posteľami, druhá s manželskou posteľou, chladnička)

Stravovanie

raňajky formou bufetových stolov • obedy a večere výber z menu, šalátový bufet • v prípade plnej penzie pobyty začínajú večerou a končia obedom

Cena zahŕňa

ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry • na privítanie nápoj dobrej nálady • voľný vstup do bazéna • fitnes • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Cena nezahŕňa

miestny poplatok (platba na mieste)

Ochutnávka wellness

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Pri pobyte na 3 noci – 1x perličkový kúpeľ s prísadou alebo 1x rašelinový zábal grátis.

Komplexný kúpeľný pobyt

Liečebný pobyt - polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 30 liečebných procedúr podľa odporučenia lekára, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, 6x bonusový vstup do saunového sveta. Pobyt na 14 nocí.

Antistresový pobyt

Antistresový pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x masáž lávovými kameňmi, 1x reiki, 1x masáž čokoládovým olejom, 1x Shiatsu masáž, 1x zábal z pravej čokolády na lepšiu náladu, 1x reflexná masáž chodidla, 1x minerálny bahenný zábal Ahava, 3x vstup  do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí. Pri pobyte na 6 nocí + Havajská masáž (60 mi.), na 7 nocí + Joga (60 min.). Pri predĺžení pobytu každá ďalšia noc = 1 liečebná procedúra + 1x bonusový vstup do saunového sveta.

Relax a oddych

Wellness pobyt - polpenzia, na privítanie nápoj dobrej nálady, denne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Romantický pobyt

Romantický pobyt pre dvoch – polpenzia, nápoj na privítanie, romantické prekvapenie na izbe, romantická večera vo dvojici pri sviečkach, 1x harmonizujúca masáž kokosovo-vanilkovým olejom (40 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ s kokosovým mliekom (15 min.), 1x parafínový kokosový zábal (20 min.), romantické nočné kúpanie v sprievode lahodných tónov, privátny vstup do fínskej sauny (1h), voľný vstup do bazénového komplexu, vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou. Voľný vstup do fitnes, župan a Wi-Fi. Pobyt na 2 alebo 3 noci .

Špeciálne pre dámy

Beauty pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, konzultácia s fyzioterapeutom, 1x Ayurvéda – indická olejová masáž, 1x medová detoxikačná masáž, 1x Leg Basic – anticelulitídová masáž nôh, 1x Kleopatrin kúpeľ, 1x žehlička na tvár, 1x očistný zábal z morských rias, 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu, 1x kozmetické ošetrenie tváre, 1x pedikúra, 2x vstup do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Regeneračný pobyt

Ozdravovací pobyt – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, ozdravovací program: 2x kúpeľ v termálnom bazéne, 1x klasická a 1x podvodná masáž, 1x perličkový kúpeľ s prísadou bylinných liečivých extraktov a solí, 1x oxygenoterapia, 1x rašelinový zábal, 3x interferenčné prúdy alebo ultrazvuk, 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou. Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6  alebo 7 nocí.

Boľavý chrbát

Pobyt na boľavý chrbát - polpenzia,  na privítanie nápoj dobrej nálady, program na boľavý chrbát: orientačné lekárske vyšetrenie, 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x Tuina - čínska tlaková masáž (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x minerálny bahenný zábal AHAVA (20 min.), 1x mobilizačné techniky na uvoľnenie šije (20 min.), 3x elektroterapia, 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x reflexná masáž (20 min.), 1x kineziterapia alebo hydrokineziterapia (20 min.), 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Aktívny senior

Pobyt pre seniorov – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x perličkový kúpeľ (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x interferenčné prúdy (10 min.), 1x ultrazvuk (5 min.). Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, popoludní dezert a šálka kávy, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-i. Pobyty na , 6  alebo 7 nocí. Pri pobyte na 7 nocí bonus + 1x oxygenoterapia (60 min.).

Silvestrovský pobyt

Silvestrovský pobyt 2017 - pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie, 4x raňajky, 4x večeru, 1x silvestrovská večera spolnočným bufetom a programom, 1x bohatý novoročný brunch s pečeným prasiatkom až do 11,30 hod., relaxačný program: 1x masáž čokoládovým olejom (20 min.), 1x zábalz pravej čokolády na lepšiu náladu (20 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ (15 min.), 1x očistný zábal z morských rias (20 min.), + extra pre dámy 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu (20 min.) a pre pánov 1x reflexná masáž chodidla (20 min.), deenne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, zapožičanie županu. Pobyt v termíne 27.12.2017 - 01.01.2018.

Vikendovypobyt

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal, kúpací plášť počas celého pobytu, Wi-Fi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, stolný futbal, hracie šípky

Pobyt na 2. Nástup na pobyt Pia.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Flóra