Flóra, Slovensko, Západné Slovensko, 12.12.2017, Polpenzia
Flóra
Termín:
Načítavam ... 12.12.2017 – 14.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:3 dni
Doprava:vlastná (-)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:54987417
122 € 95 € Konečná cena

Úvod

Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody. V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Poloha

vyhľadávaný wellness hotel • v centre kúpeľov Trenčianske Teplice • 15 km od Trenčína

Vybavenie

klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou • kaviareň s letnou terasou • kozmetický salón • kaderníctvo • internetový kútik • detský kútik • požičovňa horských bicyklov • Wi-Fi v celom hoteli zdarma • wellness centrum • antikorový plavecký bazén (15 m) • sedací bazén • soľná a eukalyptová sauna • fi tness • monitorované parkovisko pred hotelom (poplatok 3 €/noc)

Vybavenie izieb

kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom • oddelené WC • SAT TV • rádio • telefón • župan • Wi-Fi zdarma • väčšina izieb má balkón s výhľadom do prírody

Jedno a dvojlôžková izba (manželská posteľ alebo oddelené postele, možnosť 1 prístelky formou samostatného lôžka) • Apartmán: dvojlôžkový (väčšia obývacia izba s možnosťou prístelky na rozkladacom gauči, kúpeľňa s rohovou vaňou, chladnička) • štvorlôžkový (rodinný, menšia obývacia izba, dve samostatné spálne - jedna s dvomi oddelenými posteľami, druhá s manželskou posteľou, chladnička)

Stravovanie

raňajky formou bufetových stolov • obedy a večere výber z menu, šalátový bufet • v prípade plnej penzie pobyty začínajú večerou a končia obedom

Cena zahŕňa

ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry • na privítanie nápoj dobrej nálady • voľný vstup do bazéna • fitnes • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Cena nezahŕňa

miestny poplatok (platba na mieste)

Ochutnávka wellness

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Pri pobyte na 3 noci – 1x perličkový kúpeľ s prísadou alebo 1x rašelinový zábal grátis.

Komplexný kúpeľný pobyt

Liečebný pobyt - polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 30 liečebných procedúr podľa odporučenia lekára, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, 6x bonusový vstup do saunového sveta. Pobyt na 14 nocí.

Antistresový pobyt

Antistresový pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x masáž lávovými kameňmi, 1x reiki, 1x masáž čokoládovým olejom, 1x Shiatsu masáž, 1x zábal z pravej čokolády na lepšiu náladu, 1x reflexná masáž chodidla, 1x minerálny bahenný zábal Ahava, 3x vstup  do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí. Pri pobyte na 6 nocí + Havajská masáž (60 mi.), na 7 nocí + Joga (60 min.). Pri predĺžení pobytu každá ďalšia noc = 1 liečebná procedúra + 1x bonusový vstup do saunového sveta.

Relax a oddych

Wellness pobyt - polpenzia, na privítanie nápoj dobrej nálady, denne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Romantický pobyt

Romantický pobyt pre dvoch – polpenzia, nápoj na privítanie, romantické prekvapenie na izbe, romantická večera vo dvojici pri sviečkach, 1x harmonizujúca masáž kokosovo-vanilkovým olejom (40 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ s kokosovým mliekom (15 min.), 1x parafínový kokosový zábal (20 min.), romantické nočné kúpanie v sprievode lahodných tónov, privátny vstup do fínskej sauny (1h), voľný vstup do bazénového komplexu, vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou. Voľný vstup do fitnes, župan a Wi-Fi. Pobyt na 2 alebo 3 noci .

Špeciálne pre dámy

Beauty pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, konzultácia s fyzioterapeutom, 1x Ayurvéda – indická olejová masáž, 1x medová detoxikačná masáž, 1x Leg Basic – anticelulitídová masáž nôh, 1x Kleopatrin kúpeľ, 1x žehlička na tvár, 1x očistný zábal z morských rias, 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu, 1x kozmetické ošetrenie tváre, 1x pedikúra, 2x vstup do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Regeneračný pobyt

Ozdravovací pobyt – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, ozdravovací program: 2x kúpeľ v termálnom bazéne, 1x klasická a 1x podvodná masáž, 1x perličkový kúpeľ s prísadou bylinných liečivých extraktov a solí, 1x oxygenoterapia, 1x rašelinový zábal, 3x interferenčné prúdy alebo ultrazvuk, 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou. Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6  alebo 7 nocí.

Boľavý chrbát

Pobyt na boľavý chrbát - polpenzia,  na privítanie nápoj dobrej nálady, program na boľavý chrbát: orientačné lekárske vyšetrenie, 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x Tuina - čínska tlaková masáž (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x minerálny bahenný zábal AHAVA (20 min.), 1x mobilizačné techniky na uvoľnenie šije (20 min.), 3x elektroterapia, 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x reflexná masáž (20 min.), 1x kineziterapia alebo hydrokineziterapia (20 min.), 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Aktívny senior

Pobyt pre seniorov – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x perličkový kúpeľ (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x interferenčné prúdy (10 min.), 1x ultrazvuk (5 min.). Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, popoludní dezert a šálka kávy, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-i. Pobyty na , 6  alebo 7 nocí. Pri pobyte na 7 nocí bonus + 1x oxygenoterapia (60 min.).

Silvestrovský pobyt

Silvestrovský pobyt 2017 - pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie, 4x raňajky, 4x večeru, 1x silvestrovská večera spolnočným bufetom a programom, 1x bohatý novoročný brunch s pečeným prasiatkom až do 11,30 hod., relaxačný program: 1x masáž čokoládovým olejom (20 min.), 1x zábalz pravej čokolády na lepšiu náladu (20 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ (15 min.), 1x očistný zábal z morských rias (20 min.), + extra pre dámy 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu (20 min.) a pre pánov 1x reflexná masáž chodidla (20 min.), deenne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, zapožičanie županu. Pobyt v termíne 27.12.2017 - 01.01.2018.

Vikendovypobyt

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal, kúpací plášť počas celého pobytu, Wi-Fi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, stolný futbal, hracie šípky

Pobyt na 2. Nástup na pobyt Pia.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK

Flóra