Fergus Tobago, Španielsko, Španielsko ostrovy, Baleáry, Mallorca, Palmanova, 9.6.2018, All inclusive
Fergus Tobago
Termín:
Načítavam ... 9.6.2018 – 16.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:All inclusive
Číslo termínu:61073216
993 € 682 € Konečná cena
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • Športové aktivity

Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Fergus Tobago
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Palmanova a Magaluf sú susedné letoviská a patria k najživším miestam na ostrove, dôvodom sú krásne pláže z jemného piesku a bohatý nočný život, ktorý sa odohráva v množstve barov a nočných podnikov. Nájdete tu aj najpopulárnejšiu diskotéku na ostrove. Dovolenkári majú možnosť navštíviť zoologickú záhradu, zábavné parky a aquapark Western Park. Atraktívne sú aj golfové ihriská.
Ubytovanie
Hotel sa nachádza v stredisku Palmanova. Od pláže ho oddeľuje len plážová promenáda. Stredisko je známe svojou komplexnosťou. V tesnej blízkosti sú obchody, reštaurácie, bary a ďalšie možnosti zábavy. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 400 m nákupné možnosti 200 m letisko 18 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky jednolôžkové izby (info v CK) izby orientované  na morskú stranu (za príplatok) TV, telefón, klimatizácia  trezor (za poplatok)  vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa detská posteľka na vyžiadanie Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou WiFi vo verejných priestoroch reštaurácia  snack bar a pool bar  vonkajší bazén, detský bazén  ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) terasa na opaľovanie
Stravovanie
• all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetu dopoludňajšie a popoludňajšie občerstvenie (11.00 - 12.30 a 16.00 - 17.30) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11.00-23.00)
Pláž
dlhá a široká piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
jednoduchý animačný program nepravidelné zábavné show  miniklub, detské ihrisko a herňa  stolný tenis, biliard (za poplatok)  prenájom áut a bicyklov  vodné športy a atrakcie na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. 30 min Bratislava, resp. 3 hod. Košice transfer cca 30 min
Naša mienka
Hotel má skvelú polohu hneď pri pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Je známy dobrou kuchyňou            a veľkým výberom jedál a tiež ochotným personálom. Výhodou je tiež blízkosť hlavného mesta Palma de Mallorca alebo veľkého aquaparku, kam sa dostanete aj miestnou dopravou.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie so službami all inclusive letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (14 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Fergus Tobago