Dionysos, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 14.10.2018, Polpenzia
Dionysos
FM
Termín:
14.10.2018 – 21.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:60514956
743 € Konečná cena

Hotel
Hotel Dionysos
Prehľad
Poloha:

Tento centrálne umiestnený hotel sa nachádza v meste Paphos, cez cestu od kamienkovej aj piesočnatej pláže. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú rôzne taverny a obchody. Hotel je vzdialený od letiska v Larnake cca 100 km a na letisko Paphos je to 16 km. Popis:

Komfortný hotel sa skladá celkom z 110 izieb, ktoré sú rozložené vo viac ako 2 budovách. K vybaveniu patrí: recepcia, hotelová hala, spoločenská miestnosť, TV kút, čitáreň, výťahy, Wi-Fi (zdarma), hlavná reštaurácia, kaviareň a bar v dobre udržiavanej záhrade obklopujúce bazén s oddeleným detským bazénom a terasou. Stoličky, vankúše a slnečníky sú k dispozícii zadarmo. Ubytovanie: 

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené vaňou/sprchou, WC, sušičom vlasov, telefónom, klimatizáciou/kúrením, satelitnou TV, mini chladničkou, kávovarom, Wi-Fi, trezorom, županom a papučami. Izby sú tiež možné pre rezerváciu jednou osobou. Superior izby majú rovnaké vybavenie a výhľad na more. Ovocný kôš a fľaša vína sú k dispozícii po príchode zadarmo v každej izbe. 
Šport: 

Golfové ihrisko vo vzdialenosti 8 km; príležitostne živá hudba. 
Deti:

Pre deti hotel ponúka detský bazén. 
Stravovanie:

All-inclusive: pestré raňajky obedy a večere formou bufetu. Popoludňajšie občerstvenie, pečivo a výber z miestnych alkoholických a nealkoholických nápojov od 11 - 23 hodín vrátane. 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Dionysos