Diamar, Španielsko, 16.12.2017, Raňajky
Diamar
LM
Termín:
16.12.2017 – 23.12.2017
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:57999511
651 € Konečná cena

Názov zájazdu:: Hotel Diamar
Hotel
Hotel Hotel Diamar
Prehľad
Poloha:

Tento známy mestský hotel sa nachádza v centre mesta Arrecife s množstvom barov, reštaurácií, obchodov a zábavných podnikov, ktoré sú v vzdialenosti asi 500 metrov. Popis:

Tento 3-hviezdičkový hotel má celkom 90 izieb a k vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou, WLAN v lobby, reštauráciu, kaviareň a bar, TV miestnosť a parkovisko pre hostí, ktorí pricestujú autom. Ubytovanie:

Funkčné dvojlôžkové izby majú kúpeľňu, WC, fén, klimatizáciu, satelitný TV, telefón, bezdrôtové pripojenie, trezor (za poplatok) a balkón. Jednolôžkové izby sú dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Všetky izby sú s výhľadom na more. Economy izby sa líšia v umiestnení a veľkosti. Šport:

Za poplatok: golfové ihrisko 5 km. Stravovanie:

Polpenzia: raňajky formou bufetu. 

Raňajky: formou bufetu, večera je výber z menu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Diamar