DC Xibana Park, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, Tenerife, Puerto de la Cruz, 19.4.2018, Bez stravy
Image not available
Termín:
19.4.2018 – 26.4.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58004840
547 € Konečná cena
500 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Hotel
Hotel DC Xibana Park
Prehľad
Tento hotel sa nachádza na severnom pobreží ostrova Tenerife, v centre mesta Puerto de la Cruz, iba 5 minút od kúpacie oblasti a pláže Martiánez. Najväčší z Kanárskych ostrovov ponúka zvodné a rozmanité vegetácie. Tu návštevníci sú istí, že majú relaxačné dovolenku. Obchodné centrum Pirámides de Martiánez ponúka veľa zábavy a nákupov. To sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela. Pre nočný život tiež poskytujú celý rad reštaurácií, barov a nočných klubov. Tie môžu byť ľahko dosiahnuteľná počas krátkej doby pešo. V prípade vzdialenejších destinácií, verejnej ponuke dopravy. Po asi 500 metroch, hostia dostať do ďalšej autobusovej zastávky. Prenosová cesta na letisko severne od Tenerife je asi 25 km ďaleko. 
Izby
Svetlé a príjemné izby majú vlastnú kúpeľňu/WC s sušičom vlasov a balkónom alebo terasou s rozprávkovou panoramatickým výhľadom na bazén alebo na Teide. Ďalšie vybavenie útulných izieb patrí TV so satelitným príjmom za poplatok. Okrem toho, prenájom bezpečné sú používané. 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

DC Xibana Park