Cordial Green Golf Bungalows, Španielsko, Španielsko ostrovy, Kanárské ostrovy, 24.5.2018, Bez stravy
Cordial Green Golf Bungalows
Termín:
24.5.2018 – 31.5.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Bez stravy
Číslo termínu:58834191
440 € Konečná cena
1750 mVzdialenosť od mora
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti

Názov zájazdu:: Cordial Green Golf
Hotel
Hotel Cordial Green Golf
Prehľad
Poloha:

Tento komplex bungalovov sa nachádza na pokojnom mieste, priamo pri golfovom ihrisku Maspalomas. Slávna piesočná duna pláž je vzdialená asi 2 km od hotela. Niekoľkokrát denne jazdí hotelová kyvadlová doprava do centra Playa del Inglés a Maspalomas. Od letiska je hotel vzdialený 30 km. 
Vybavenie:

Tento príjemný hotel sa skladá z 266 prízemných radových bungalovoch a hlavnej budovy. Medzi vybavenia patrí recepcia, bezplatné Wi-Fi v celom objekte, reštaurácie a supermarket. Vo veľkom vonkajšom areáli ponúka dva veľké bazény, detský bazén a slnečnú terasu s lehátkami a slnečníkmi. 
Izby:

Bungalovy (BNP) sú pekne zariadené a majú spálňu a obývaciu izbu, kuchynský kút, sprchu/WC, satelitný TV, telefón, trezor (za poplatok), ventilátor a terasu. 
Šport:

Tenis, stolný tenis, kúpele. Za poplatok: biliard, golfový kurz.
Deti:

Miniklub, detský bazén, detské ihrisko, mini disco. 
Stravovanie:

Polpenzia Plus: Okrem večere formou bufetu, nápoje k jedlu.

Raňajky: Formou bufetu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Cordial Green Golf Bungalows