Constantinou Bros Athena Beach, Cyprus, Južný Cyprus, Paphos, 14.10.2018, Polpenzia

Constantinou Bros Athena Beach starstarstarstar

Constantinou Bros Athena Beach
FM
Termín:
14.10.2018 – 21.10.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Viedeň)
Strava:Polpenzia
Číslo termínu:59891955
821 € Konečná cena

Názov zájazdu podľa organizátora: Constantinou Bros Athena Beach Hotel
Hotel
Hotel Constantinou Bros Athena Beach Hotel
Prehľad
Poloha:

Rozľahlý hotelový komplex sa nachádza na pokojnom mieste, priamo pri piesočnatej pláži (nachádzajú sa tu skaly na okraji, preto odporúčame topánky do vody). 1,5 km od hotela, v centre mesta Paphos sa nachádza mnoho obchodov, reštaurácií, taverien a barov. Letisko Paphos je vzdialené asi 40 minút. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom.Popis:

Tento populárny Beach Hotel má celkom 429 izieb, ktoré sú rozložené na 4 podlažiach. K vybaveniu patrí recepcia, internetový kútik / WLAN (zdarma), 5 reštaurácií, bary, 3 tanečné sály, obchod so suvenírmi, kaderníctvo, golfové vybavenie s úložným priestorom, krytý bazén a "Elixir Spa". V palmovej záhrade sa nachádzajú 3 bazény s 2 vírivkami. Ležadlá, slnečníky a plážové osušky sú k dispozícii na pláži a pri bazéne zadarmo.Ubytovanie: 

Moderné dvojlôžkové izby sú vybavené kúpeľňou, WC, sušičom vlasov, telefónom, WiFi (zdarma), trezorom (za poplatok), satelitným TV, rádiom, minibarom (za poplatok), kúrením (november-apríl) balkónom a sú k dispozícii s priamym výhľadom na more. Izby Superior majú tiež k dispozícii prípravu espressa, trezor, neskoré raňajky až do 11 hodiny, neskorý check-out do 18 hodiny (v závislosti od dostupnosti), sauna a parný kúpeľ v cene a ponúka výhľad na more. K dispozícii je obmedzený počet Economy izieb, rovnako ako izieb pre jednu osobu s dieťaťom.Šport: 

Tenis (s umelým osvetlením), fitness, stolný tenis, bowling, minigolf, vírivka, denná a večerná zábava. Sauna a parný kúpeľ, thalassoterapie, rôzne masáže a kozmetické procedúry.Deti: 

Mini Club 4 -12 rokov, 2 samostatné detské bazény, detské ihrisko a tobogán (za pekného počasia).Stravovanie:

Ultra All-inclusive: Raňajky, obedy a večere formou bufetu, popoludňajší čaj / káva a pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú od 11 hod - 23:00 v cene.

Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu, plná penzia - navyše s obedom.
 
 
 
 
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK

Constantinou Bros Athena Beach