Vyhľadávanie zájazdov
Christofinia - Cyprus - Južný Cyprus - Ayia Napa

Christofinia starstarstar

Christofinia
Doprava:
letecky
Letisko:
Bratislava
Odjazd:
-
Strava:
Raňajky, Polpenzia, Plná penzia, All inclusive
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness


Kategória hotela: ****
Popis
Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku, ktoré nikdy nespí.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus v kozmopolitnom letovisku Ayia Napa, len 3 km od centra tohto mesta kam sa pohodlne dostanete pravidelným autobusovým spojením. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Centrum neďalekého známeho strediska Protaras je vzdialené 14 km a medzinárodné letisko Larnaca 52 km. Hlavné mesto Nikosia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 81 km.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, vedľajšia budova, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky zadarmo, vnútorný bazén, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitnes. Za poplatok: internetový kútik, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, práčovňa, biliard, sauna, jacuzzi.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., 2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky, bočný alebo priamy výhľad na more za príplatok, bezbariérové izby, individuálne riadená klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, balkón. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky 07:00 - 10:00, obedy a večere 19:00 - 21:30 formou bufetu, snack počas dňa v bare pri bazéne 10:00 - 18:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:30, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:30 - 23:00. Za poplatok: bar Dionysos 16:00 - 01:00. Podrobný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Jedna z najkrajších pláží na Cypre, známa Nissi Beach, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

Christofinia Hotel
Nahrávám...

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Christofinia