Christofinia, Cyprus, Južný Cyprus, Ayia Napa, 21.6.2018, Raňajky
Christofinia
Termín:
21.6.2018 – 28.6.2018
Zmeniť termín
Dĺžka:8 dní
Doprava:letecky (Bratislava)
Strava:Raňajky
Číslo termínu:59420036
1 029 € 748,83 € Konečná cena
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness


Kategória hotela: ****
Popis
Hotel ponúka množstvo príležitostí strávenia dovolenky pre všetky vekové kategórie v modernom letovisku, ktoré nikdy nespí.

Poloha:
Hotel je vybudovaný v južnej časti ostrova Cyprus v kozmopolitnom letovisku Ayia Napa, len 3 km od centra tohto mesta kam sa pohodlne dostanete pravidelným autobusovým spojením. Autobusová zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. Centrum neďalekého známeho strediska Protaras je vzdialené 14 km a medzinárodné letisko Larnaca 52 km. Hlavné mesto Nikosia, cez ktoré vedie takzvaná "zelená hranica" medzi gréckou a tureckou časťou je od hotela vzdialená 81 km.

Vybavenie:
3- poschodová hlavná budova, vedľajšia budova, vstupná hala s recepciou, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 3 bary, bazén, detský bazén, terasa na slnenie, ležadlá a slnečníky zadarmo, vnútorný bazén, tenis (osvetlenie za poplatok), stolný tenis, fitnes. Za poplatok: internetový kútik, obchod so suvenírmi, požičovňa áut, práčovňa, biliard, sauna, jacuzzi.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (22m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., 2- lôžkové superior izby s možnosťou 1 prístelky, bočný alebo priamy výhľad na more za príplatok, bezbariérové izby, individuálne riadená klimatizácia, kúpeľňa, sprcha/vaňa, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, balkón. Za poplatok: minibar.

Stravovanie:
Raňajky formou bufetu. Polpenzia, plná penzia, all inclusive za príplatok. Nápoje k obedu a večeri sa platia extra pri polpenzii a plnej penzii. All inclusive: raňajky 07:00 - 10:00, obedy a večere 19:00 - 21:30 formou bufetu, snack počas dňa v bare pri bazéne 10:00 - 18:00, káva, čaj, koláčiky 16:00 - 17:30, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby v čase 10:30 - 23:00. Za poplatok: bar Dionysos 16:00 - 01:00. Podrobný rozpis konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Jedna z najkrajších pláží na Cypre, známa Nissi Beach, s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza prechodom cez miestnu pobrežnú komunikáciu. Na pláži sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a stánkov s občerstvením. Plážový servis ako aj bohatá ponuka vodných športov je k dispozícii za poplatok.

Christofinia Hotel
Poznámka

Platobné podmienky pre aktuálne FIRST MINUTE do 31.3.2018:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.3.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (platí pri objednaní zájazdu do 28.2.2018).

3. Zaplatením zníženej zálohy minimálne 100 €/osoba pri objednaní zájazdu s doplatkom do 100% do 31.3.2018 získavate zľavu poníženú o -5%.

4. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -7%.

5. Zaplatením minimálne 30% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr mesiac pred odletom získavate zľavu poníženú o -9%.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Larnaca - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.


V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK

Christofinia